in , ,

Ücretsiz Oyun: Into The Breach Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Ücretsiz oyun kampanyalarıyla her hafta oyuncuların yüzünü güldüren ve büyük ilgi görmeyi başaran Epic Games‘in oyun mağazası ve kütüphanesi Epic Games Store‘da ücretsiz oyun kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor. Bu hafta, Into The Breach ücretsiz oldu. Detaylar haberimizde.

Subset Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan Into The Breach, bir Rogue-Like Sıra tabanlı strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. 27 Şubat 2018 tarihinde piyasaya sunulan oyunda şehirleri savunmak ve farklı stratejiler oluşturmak mümkün. Oyunun Epic Games Store resmi tanıtım yazısı ise şu şekilde:

”Uzaydan gelen bir tehdidi yenmek için geleceğin güçlü mekanik robotlarını kontrol edin. FTL’nin yaratıcılarından bu sıra temelli strateji oyununda dünyayı kurtarmaya yönelik her girişim, rastgele oluşturulmuş yeni bir meydan okuma anlamına geliyor.”

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunu almak için öncelikle buraya tıklayarak oyunun ana sayfasına ulaşın. Ardından Epic Games hesabınız ile giriş yapıp yapmadığınızı kontrol edin. Giriş yapılmamışsa hesabınıza giriş yapın. Sonrasında ”YÜKLE” butonuna tıklayarak işlemleri onaylayın. Onaylama işleminden sonra Into The Breach, kalıcı olarak kütüphanenize eklenecektir. Oyunu 3 Eylül 2020 – 10 Eylül 2020 tarihleri arasında kalıcı olarak ücretsiz edinebilirsiniz. İşte oyunun sistem gereksinimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PlayStation Plus Eylül 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Ücretsiz Oyun: Far Cry 3 Uplay’de Ücretsiz Oldu!