in , ,

Ücretsiz Oyun: Kingdom New Lands Ücretsiz Oldu!

Ücretsiz oyun kampanyaları ile ünlü Epic Games‘in oyun mağazası ve kütüphanesi olan Epic Store‘da ücretsiz oyun kampanyaları devam ediyor. Bu hafta 2 oyun sunulacak. Kingdom New Lands ücretsiz sunulan oyunlardan birisi oluyor. Detaylar haberimizde.

Kingdom New Lands ücretsiz

Her hafta düzenli olarak ücretsiz oyun kampanyalarıyla karşımıza çıkan Epic Games Store’da kampanyalar tüm hızıyla devam ediyor. Geçen hafta ABZU ve Rising Storm 2: Vietnam oyunları ücretsiz olmuştu. Oyunların isminin üstüne tıklayarak ilgili ücretsiz oyun haberlerimize ulaşabilirsiniz. Bu hafta 2 adet ücretsiz oyun sunuluyor. Bunlardan birisi Amnesia: A Machine for Pigs oluyor. Amnesia ücretsiz oyun haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu haftanın ücretsiz olan bir diğer oyunu ise Kingdom New Lands oluyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Medal of Honor: Pacific Assault Origin'de Ücretsiz Oldu!

Kingdom New Lands Ücretsiz Oldu!

noio tarafından geliştirilen ve Raw Fury tarafından yayınlanan Kingdom New Lands, Ekim 2015 yılında piyasaya çıktı. Yapım, bir strateji, hayatta kalma, simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda modern retro estetiği ve atmosferik müzikler ön plana çıkıyor. Oyunun resmi açıklamasından bir kesit ise şu şekilde:

”Keşfedilmeyi bekleyen gizemler barındıran uzak adalara dair öyküler anlatılıyor. Bu Yeni Diyarlara yelken açıp yepyeni krallıklar kurmak için hükümdarların, tebaasının gücüne ihtiyacı olacak.”

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunu almak için öncelikle buraya tıklayarak oyunun ana sayfasına ulaşın. Ardından Epic Games hesabınız ile giriş yapıp yapmadığınızı kontrol edin. Giriş yapılmamışsa hesabınıza giriş yapın. Sonrasında ”YÜKLE” butonuna tıklayarak işlemleri onaylayın. Onaylama işleminden sonra Kingdom New Lands kalıcı olarak kütüphanenize eklenecektir. Kampanya 15 Ekim – 22 Ekim 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Amnesia: A Machine for Pigs Ücretsiz

Ücretsiz Oyun: Amnesia: A Machine for Pigs Ücretsiz Oldu!

PlayStation 5 Türkiye Fiyatı

PlayStation 5 Türkiye Fiyatı Belli Oldu!