in , ,

Ücretsiz Oyun: League of Light: Silent Mountain Ücretsiz Oldu!

Covid-19 Coronavirüs nedeniyle evinde kalan oyuncular için ücretsiz oyun kampanyaları düzenleyen oyun mağazalarından biri de Microsoft Store oldu. Microsoft Store dedektiflik oyunu League of Light: Silent Mountain isimli oyunu ücretsiz olarak sunmaya karar verdi. Detaylar haberimizde.

Mariaglorum tarafından geliştirilen ve Big Fish Games tarafından yayınlanan League of Light: Silent Mountain, Collectors Edition olarak 6 Aralık 2017’de çıkışını yaptı. Bir kasabada kaybolan bir adamı bulmaya çalıştığımız ilginç bir dedektiflik oyunu. Oyun normal şartlar altında Microsoft Store üzerinde 28.75 TL fiyat etiketiyle satılıyordu. Oyun 28 gün boyunca ücretsiz olarak sunulacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yet Another Zombie Defense Steam'de Ücretsiz Oldu!

NASIL ALINIR?

League of Light: Silent Mountain oyununu ücretsiz olarak edinebilmeniz için oyunun Microsoft Store sayfasına gitmeniz gerekiyor. Buraya tıklayarak Microsoft Store sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu işlemden sonra mavi renkli ”AL’‘ butonuna tıkladıktan sonra Microsoft Outlook hesabınızla giriş yapıp oyunu ücretsiz edinme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Maze: Subject 360 Ücretsiz Oldu!

LoL 10.7 Yama Notları Özeti | Kadim Dehşet Fiddlesticks