in , ,

Ücretsiz Oyun: Maze: Subject 360 Ücretsiz Oldu!

Son dönemlerde gündemde olan Covid-19 Coronavirüs hızla yayılmaya devam ediyor ve insanlar evlerinde bol bol oyun oynuyorlar. Bunu düşünerek harekete geçen oyun mağazaları da bir çok oyuncuya ücretsiz oyun dağıtıyor. Steam, Uplay, Epic Games Store derken Microsoft Store‘da bu topa girerek Maze Subject 360 oyununu ücretsiz sunma kararı aldı. Detaylar haberimizde.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  No Man's Sky Beyond'ın Yayınlanma Tarihi Belli Oldu!

Mad Head Games tarafından geliştirilen ve Big Fish Games tarafından yayıncılığı üstlenilen korku-aksiyon-macera bulmaca oyunu Maze: Subject 360, 28 Nisan 2016’da Collectors Edition sürümüyle Steam platformunda yerini almıştı. Korku oyunlarında alışık olduğumuz bulmaca mekaniğine ayrı bir soluk getiren oyunumuz oldukça ilgi çekici.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  EA Play Ne Zaman Xbox Game Pass'e Dahil Edilecek?

NASIL ALINIR?

Maze: Subject 360’ı ücretsiz olarak edinebilmek için öncelikle Microsoft Store sayfasına gitmelisiniz. Buraya tıklayarak oyunun Microsoft Store sayfasına ulaşabilirsiniz. Sayfaya gittikten sonra mavi renkli ”AL” butonuna tıklayıp Microsoft Outlook hesabınızla giriş yapmalısınız. Girişi yaptıktan sonra oyunu ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://oagtr.com/anasayfa/lamborghini-mask…retimine-basladi/

Lamborghini maske üretimine başladı!

Ücretsiz Oyun: League of Light: Silent Mountain Ücretsiz Oldu!