in , ,

Ücretsiz Oyun: Next Up Hero Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Ücretsiz oyun kampanyaları ile oyuncuların gönlünde taht kurmayı başaran ve bu kampanyaları her hafta kesintisiz devam ettiren Epic Games‘e ait oyun mağazası ve kütüphanesi Epic Games Store’da ücretsiz oyun kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor. Bu haftanın iki ücretsiz oyunundan birisi ise Next Up Hero oldu. Detaylar haberimizde.

Epic Games Store tüm hızıyla devam ettiği ücretsiz oyun kampanyaları kapsamında geçtiğimiz hafta Torchlight II’yi biz oyunculara ücretsiz olarak sunmuştu. 23 Mart yani bugün sona eren Torchlight II kampanyası sonrası 2 adet oyun ücretsiz oldu. Bu oyunlardan biri ise Next Up Hero. Digital Continue tarafından geliştirilen ve Aspyr Media Inc. tarafından yayıncılığı üstlenilen Next Up Hero, 11 Ocak 2018 tarihinde çıkışını yaptı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Rust Oyuncularına Müjde!

Aksiyon RYO oyunu Next Up Hero’da oyunun tanıtımında da ifade edildiği gibi keserek, biçerek, bumerang fırlatarak elle çizilmiş karakterlerimizle zindanları keşfedip yeni maceralara dalıyoruz. Karakterlerimizi kişiselleştirip yetenek seçimi yapabiliyoruz. Oyun hakkında sitemizde Doğukan Başdoğan’ın kaleminden bir inceleme yazısı mevcut. Buraya tıklayarak ilgili incelemeye ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  VFŞL 5. Hafta Maçları Tamamlandı!

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunu almak için öncelikle buraya tıklayarak Next Up Hero’nun resmi Epic Games Store sayfasına ulaşın. Ulaştıktan sonra Epic Games hesabınızla giriş yapıp yapmadığınızı kontrol edin ve yapmadıysanız hesabınıza girin. Ardından ”YÜKLE” yazan butona tıklayıp işleme devam edin. Onaylama işleminden sonra oyununuz kalıcı olarak kütüphanenize eklenecektir.

Next Up Hero 30 Temmuz 2020′ye kadar ücretsiz olarak edinilebilecek. Siz Next Up Hero hakkında ne düşünüyorsunuz* Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mafia: Definitive Edition İçin 15 Dakikalık Oynanış Videosu Paylaşıldı!

Ücretsiz Oyun: Tacoma Epic Store’da Ücretsiz Oldu!