in , ,

Ücretsiz Oyun: Oddworld: New ‘n’ Tasty! Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Ücretsiz oyun kampanyaları ile oyuncuların ilgisini büyük ölçüde çekmeyi başaran Epic Games‘in oyun mağazası ve kütüphanesi olan Epic Games Store‘da ücretsiz oyun kampanyaları tüm hızıyla aralıksız bir şekilde devam ediyor. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yılbaşı indirimlerinin yanında her gün bir ücretsiz oyun verecek olan Epic Games’in bugün vereceği ücretsiz oyun Oddworld: New ‘n’ Tasty! oluyor. Eğer oyunu yarın saat 18.59’a kadar kütüphanenize eklemeyi başarırsanız  oyuna kalıcı olarak sahip olacaksınız. Oyunu nasıl alabileceğinizi tüm detaylarıyla anlattığımız yazımıza hoş geldiniz!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Organize Çete Fortnite Üzerinden Kara Para Akladı!

Oyun Hakkında:

“Klasik macera oyunu Oddworld: Abe’s Oddysee’nin bu sevgiyle elden geçirilmiş, sıfırdan oluşturulmuş ve tamamen yeniden hazırlanan sürümünde Abe olarak antik harabeleri keşfet, etobur canavarlardan kaç ve eli belinde gardiyanları atlat.”

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunu almak için öncelikle buraya tıklayarak oyunun ana sayfasına ulaşın. Ardından Epic Games hesabınız ile giriş yapıp yapmadığınızı kontrol edin. Giriş yapılmamışsa hesabınıza giriş yapın. Sonrasında ”YÜKLE” butonuna tıklayarak işlemleri onaylayın. Onaylama işleminden sonra Oddworld: New ‘n’ Tasty! kalıcı olarak kütüphanenize eklenecektir. Bu kampanya sadece 19 Aralık 2020 Saat 18.59‘a kadar geçerli elinizi çabuk tutun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cyberpunk 2077 PlayStation Store’dan Kaldırıldı!

Ücretsiz Oyun: The Long Dark Epic Store’da Ücretsiz Oldu!