in , ,

LOLLOL VAY BEVAY BE ÜzgünÜzgün WTFWTF

Ücretsiz Oyun: Overcooked Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Epic Store‘un 14 Mayıs itibariyle başlattığı Mega İndirimler ve bu indirimler süresince düzenlenecek ücretsiz oyun kampanyalarının son oyunu belli oldu. Herkes tarafından merakla beklenen o son gizemli oyun Overcooked oldu. Detaylar haberimizde.

Epic Store’un 14 Mayıs itibariyle Grand Theft Auto V: Premium Edition ile başlattığı büyük ücretsiz oyun kampanyalarının son oyunu belli oldu. Önceden paylaşılan bir sızıntı şu ana kadar doğru gidiyordu ancak sızıntıda yer alan son oyun Ark: Survival Evolved’du. Epic Store, sızıntıya inanan kullanıcıları şaşırtarak Overcooked oyununu ücretsiz yaptı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  The International Bu Sene Yeraltından Çıkıyor!

Overcooked, Ghost Town Games tarafından geliştirilen ve team17 tarafından yayınlanan bir eğlenceli simülasyon oyunu. Oyunda arkadaşlarımızla beraber yemek pişirmeye ve servis etmeye çalışan şefleri yönetiyoruz. Oyunun Epic Store’da yer alan tanıtım yazısı ise şu şekilde:

Overcooked, bir ila dört oyuncu için birlikte oynanan kaotik bir yemek pişirme oyunudur. Siz ve şef arkadaşlarınız birlikte çalışarak müşteriler kızıp gitmeden önce lezzetli siparişleri pişirip servis etmelisiniz. Bıçaklarınızı bileyin ve aşçı önlüklerinizi silkeleyin. Bu çılgın mutfakta hataya pek yer yok ve sonuçları riskli!

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunu almak için oyunun Epic Store sayfasına buraya tıklayarak ulaşın. Epic Games hesabınızın bağlı olduğuna emin olun ve ”YÜKLE” butonuna tıklayarak işleminizi gerçekleştirin. Oyun, artık kalıcı olarak kütüphanenizde yer alacaktır. Overcooked 4 Haziran – 11 Haziran 2020 tarihleri arasında ücretsiz olarak sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Project CARS 3 Duyuruldu!

nimo tv lolespor

Vadinin Yıldızları Nimo TV’de!