in , ,

Ücretsiz Oyun: Rage Parking Simulator 2016

 

Rage Parking Simulator 2016, Indiegala’da kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Aldığınızda sürekli sizde kalacak. (Oyunu oynamaktan ziyade, düşecek olan kartları topluluk pazarında satabilirsiniz)

OYUNU NASIL ALIRIM?

Öncelikle oyunun dağıtıldığı siteye üye değilseniz üye olmanız ve Steam hesabınızı siteye bağlamanız gerekmektedir. Sitede oyunun dağıtıldığı bölüm sayfanın en altında olup Facebook, Twitter, Youtube butonları göreceksiniz onları göz ardı edip kutucuğun sağ üst köşedeki çarpı işaretine basınız. Ardından Steam hesabınızı bağladıysanız çıkacak olan ”Claim Free Copy” butonuna tıklayıp bot korumasından sonra ”Submit” butonuna basarak oyunu Indiegala’da envanterinize ekleyin. Ardından oyunun verildiği sitedeki envanterinize erişerek oradan Steam kodunuzu alınız.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Rising Storm 2: Vietnam Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

indiegala’da ücretsiz olan ve Koleksiyon kartları da bulunan oyunu yandaki ”Oyunu al” butonuna tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfadan yukarıdaki adımları izleyerek alın. Keyinizi Steam’de aktif edin. Aldığınızda sürekli sizde kalacak. İyi oyunlar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Grounded 1 Milyondan Fazla Oyuncu Tarafından Oynandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PUBG’de Sizi Bir Adım İleri Taşıyacak 9 Taktik

Humble Bundle’dan Ücretsiz 6 Şahane Oyun!