in , ,

Ücretsiz Oyun: Railway Empire Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Ücretsiz oyun kampanyaları ile oyuncuların ilgisini büyük ölçüde çekmeyi başaran Epic Games‘in oyun mağazası ve kütüphanesi olan Epic Games Store‘da ücretsiz oyun kampanyaları tüm hızıyla aralıksız bir şekilde devam ediyor. Bu hafta Epic Store‘un sunduğu iki ücretsiz oyundan birisi Railway Empire oluyor. Detaylar haberimizde.

Railway Empire Hakkında

Gaming Minds Studios tarafından geliştirilen ve Kalypso Media tarafından yayıncılığı üstlenilen Railway Empire 2018 yılında piyasaya çıkışını yaptı. 1830 yılında ABD’de sanayinin hızla geliştiği dönemde geniş bir demiryolu ağı oluşturmaya çalışıyoruz. Oyunda 40’tan fazla farklı tren satın alacak ve rekabette üstün gelmek için demiryolu istasyonları, fabrikalar ve turistik noktalar satın alacak veya inşa edeceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: The Talos Principle Ücretsiz Oldu!

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunu almak için öncelikle buraya tıklayarak oyunun ana sayfasına ulaşın. Ardından Epic Games hesabınız ile giriş yapıp yapmadığınızı kontrol edin. Giriş yapılmamışsa hesabınıza giriş yapın. Sonrasında ”YÜKLE” butonuna tıklayarak işlemleri onaylayın. Onaylama işleminden sonra Railway Empire, kalıcı olarak kütüphanenize eklenecektir. Kampanya 10 Eylül – 17 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xbox Series X Türkiye Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Ücretsiz Oyun: Where The Water Tastes Like Wine Epic Store’da Ücretsiz!