in , ,

Ücretsiz Oyun: Rising Storm 2: Vietnam Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Ücretsiz oyun kampanyaları ile oyuncuların ilgisini büyük ölçüde çekmeyi başaran Epic Games‘in oyun mağazası ve kütüphanesi olan Epic Games Store‘da ücretsiz oyun kampanyaları tüm hızıyla aralıksız bir şekilde devam ediyor. Bu hafta Epic Games Store‘un sunduğu iki ücretsiz oyundan biri Rising Storm 2: Vietnam oluyor. Oyunda Türkçe alt yazı desteği de bulunuyor. Oyunu nasıl alabileceğinizi tüm detaylarıyla anlattığımız yazımıza hoş geldiniz!

Oyun Hakkında:

“Rising Storm 2: Vietnam, PC Gamer’ın ‘Yılın Çoklu Oyunculu Oyunu’ ödülünü iki defa almış, otomatik silahların, el yapımı bomba atarların ve daha nice modern silah sistemlerinin dönemini sizlere sunan serinin yeni oyunudur. Seri hâlâ özgün görünümü, gerçekçi savaş hissiyatı ve silahlarıyla tanınmaktadır. Oyun, 64 oyuncuya kadar destekli, Güney Vietnam kuvvetleri (Amerika ve Müttefikleri) ile Kuzeydekiler (Kuzey Vietnam Ordusu’nun ana kuvvet birimlerinden oluşan düzenli ordu, buna ilaveten Ulusal Kurtuluş Cephesi – Viet Kong – gerilla savaşçıları) arasında geçen yüksek tempolu muharebe atmosferi sunuyor.”

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunu almak için öncelikle buraya tıklayarak oyunun ana sayfasına ulaşın. Ardından Epic Games hesabınız ile giriş yapıp yapmadığınızı kontrol edin. Giriş yapılmamışsa hesabınıza giriş yapın. Sonrasında ”YÜKLE” butonuna tıklayarak işlemleri onaylayın. Onaylama işleminden sonra Rising Storm 2: Vietnam kalıcı olarak kütüphanenize eklenecektir. Kampanyanın 8 Ekim – 15 Ekim 2020 tarihleri arasında geçerli olacağını da belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kendi Oyunlarını Yapmak İsteyenlere Müjde: AppGameKit Classic Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Ücretsiz Oyun: ABZU Epic Store’da Ücretsiz Oldu!