in , ,

Ücretsiz Oyun: RollerCoaster Tycoon 3 Epic Store’da Ücretsiz!

Ücretsiz oyun kampanyaları Epic Games Store’da tüm hızıyla devam ediyor. Epic Games’in oldukça popüler hale gelmiş oyun mağazası ve kütüphanesi Epic Store’da bu hafta tek bir oyun ücretsiz oldu. RollerCoaster Tycoon 3, bu hafta Epic Store’da ücretsiz!

RollerCoaster Tycoon 3

Her hafta düzenli bir şekilde ücretsiz oyun kampanyalarını devam ettiren Epic Games Store’da geçtiğimiz hafta büyük bir kampanya olmuştu. FM 2020, Watch Dogs 2 ve Stick it To The Man oyunlarının üçünü de ücretsiz olarak veren Epic Store, oldukça konuşulmuştu. Bu hafta ise tek bir oyun ücretsiz sunuluyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Pro Cycling Manager ve Tour de France 2019 Karşınızda!

RollerCoaster Tycoon 3 Hakkında

Frontier Developments tarafından geliştirilen ve Frontier Foundry tarafından yayıncılığı üstlenilen oyunda ömürlük bir park kurmaya çalışıyoruz. hayallerdeki lunaparkı inşa etmek için gereken araçlar ve özgürlük bu oyun ile oyunculara sunuluyor. Parkın mali durumunu, dükkânları, hizmetleri ve personeli kontrol ederek düzinelerce senaryoda başarıya ulaşmaya çalışıyoruz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PUBG- Yeni Güncelleme Sistemi ile 21. Hafta Güncelleme Notları

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunu almak için öncelikle buraya tıklayarak oyunun ana sayfasına ulaşın. Ardından Epic Games hesabınız ile giriş yapıp yapmadığınızı kontrol edin. Giriş yapılmamışsa hesabınıza giriş yapın. Sonrasında ”YÜKLE” butonuna tıklayarak işlemleri onaylayın. Onaylama işleminden sonra RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition kalıcı olarak kütüphanenize eklenecektir. Kampanya 24 Eylül – 1 Ekim 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xbox One X Satışları

Xbox One X Satışları %747 Arttı!

Resident Evil Village

Resident Evil Village PlayStation 4 ve Xbox One’a da Gelebilir!