in , ,

Ücretsiz Oyun: Shadowrun Collection Epic Store’da Ücretsiz!

Ücretsiz oyun kampanyaları ile oyuncuların gönlünde taht kurmayı başaran Epic Games‘in oyun mağazası ve kütüphanesi Epic Games Store‘da ücretsiz oyun kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor. Bu hafta Epic Store‘un sunduğu iki ücretsiz oyundan bir diğeri ise Shadowrun Collection oluyor. Detaylar haberimizde.

Epic Games Store’da gerçekleştirilen ücretsiz oyun kampanyaları her hafta düzenli olarak devam edyor. Haftanın en çok dikkat çeken ücretsiz oyunu ise HITMAN oluyor. İlgili ücretsiz oyun haberimize buradan ulaşabilirsiniz. Bu hafta ücretsiz olarak sunulan bir diğer oyun ise Shadowrun Collection oluyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PlayStation Plus Aralık 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Harebrained Schemes tarafından geliştirilen Shadowrun serisinin Shadowrun Returns, Shadowrun Dragonfall – Director’s Cut  ve Shadowrun Hong Kong – Extended Edition oyunlarını içeren bir toplu bir paket olarak karşımıza çıkıyor. Sıra tabanlı taktiksel RPG türünde olan Shadowrun serisinin birçok oyununu bu paket sayesinde oynama fırsatına sahipsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Pillars of Eternity - Definitive Edition Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunu almak için öncelikle buraya tıklayarak oyunun ana sayfasına ulaşın. Ardından Epic Games hesabınız ile giriş yapıp yapmadığınızı kontrol edin. Giriş yapılmamışsa hesabınıza giriş yapın. Sonrasında ”YÜKLE” butonuna tıklayarak işlemleri onaylayın. Onaylama işleminden sonra Shadowrun Collection kalıcı olarak kütüphanenize eklenecektir. Kampanya 27 Ağustos 2020 – 3 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: HITMAN Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Fall Guys’ın İkinci Sezonu Duyuruldu!