in , ,

Ücretsiz Oyun: Steam Fiyatı 25 TL Olan Hue Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Ücretsiz oyun kampanyaları ile oyuncuların gönlünde taht kurmayı başarmış Epic Games şirketinin Steam‘e rakip olarak çıkan oyun mağazası ve kütüphanesi Epic Store’da ücretsiz oyun kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu Steam fiyatı 25 TL olan Hue oluyor. Detaylar haberimizde.

Fiddle Stick video oyun geliştirici stüdyosu tarafından geliştirilen ve Narcos: Rise of The Cartels ile Human: Fall Flat adlı yapımlardan tanıdığımız Curve Digital tarafından yayınlanan Hue, çıkışını 31 Mart 2020’de yapan, görselliği ile dikkat çeken bulmaca macera oyunu. Oyunun görselliğinin önemli ölçüdeki ayrıntısı ise karşımıza çıkan engelleri arka planın renk paletini değiştirerek ortadan kaldırabilmemiz. Oyunda sürekli renk paleti değiştiriyoruz ve ortaya görsel bir şölen çıkıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Trials Rising Ubisoft Connect’de Ücretsiz Oldu!

Oyunun hikayesinde ise kayıp annemizi arıyoruz ve bu yolda zorlu engeller ile karşılaşıyoruz. Oyunun seslendirme kısmında ünlü televizyon sanatçıları Anna Acton ve Matthew Wade yer alıyor. Oyunun ışıklarla olan alakası fiziksel dünyamıza da yansıyor. Oyun, Razer Chroma ve Corsair RGB benzeri LED cihazları destekliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  1907 Fenerbahçe'de İşler Karıştı!

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunu alabilmeniz için ilk olarak oyunun Epic Store sayfasına buraya tıklayarak ulaşmanız gerekiyor. Ardından Mavi renk ile yer alan ”YÜKLE’‘ butonuna tıklayarak oyunu kütüphanenize kalıcı olarak eklemiş oluyorsunuz. Bu adımları yaparken Epic Games hesabınızın bağlı olduğunu kontrol etmelisiniz. Hue’yi 9 Temmuz 2020 saat 18.00‘a kadar kütüphanenize ekleyebilirseniz oyun kalıcı olarak sizde kalacak.

Siz Hue hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu ücretsiz kampanyadan yararlanacak mısınız? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

trackmania röportaj

Trackmania Nations Remake Oyuncularla Buluştu!

A Plague Tale: Innocence 1 Milyon Satış Sayısına Ulaştı!