in , ,

Ücretsiz Oyun: Tacoma Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Ücretsiz oyun kampanyaları ile oyuncuların gönlünde taht kurmayı başarmış ve kampanyalarına hızla devam eden Epic Games’in oyun mağazası ve kütüphanesi Epic Games Store‘un bu hafta sunduğu oyundan biri de Tacoma oldu. Detaylar haberimizde.

Epic Games Store’un ücretsiz oyun kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor. Bu hafta ücretsiz olan iki oyundan birisi olan Tacoma’da Tacoma adı verilen uzay istasyonunda yaşayan ve çalışan altı mürettebat büyük bir krizle karşılaşıyor. Biz de interaktif bir araştırmacı olarak bu terk edilmiş uzay istasyonunda yeni bir maceraya atılıyoruz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Xbox Live Gold Aralık 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Fullbright tarafından geliştirilen ve yayıncılığı üstlenilen Tacoma, 23 Ağustos 2017‘de çıkışını yaptı ve oyun, tür olarak birinci şahıs ile oynanan yani FPS macera oyunu olarak taınmlanabilir.

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunu almak için ilk önce buraya tıklayarak Tacoma’nın Epic Games Store sayfasına ulaşmanız gerekiyor. Ardından Epic Games hesabınızla giriş yapıp yapmadığınızı kontrol edin ve eğer yapmadıysanız hesabınıza girin. Hesabınızla girdikten sonra ”YÜKLE” butonuna tıklayarak işlemleri onaylayın. Artık Tacoma kalıcı olarak kütüphanenizde.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  DYING LIGHT 2 RESMİ OLARAK DUYURULDU

Tacoma 23 Temmuz – 30 Temmuz 2020 tarihleri arasında ücretsiz olarak sunulacak. Siz Tacoma hakkında ne düşünüyorsunuz? Ücretsiz olarak edinecek misiniz? Değerli görüşlerinizi yorumlar bölümünde belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Next Up Hero Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Halo Infinite’in Yeni Oynanış Videosu Paylaşıldı!