in , ,

Ücretsiz Oyun: The Long Dark Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Ücretsiz oyun kampanyaları ile oyuncuların ilgisini büyük ölçüde çekmeyi başaran Epic Games‘in oyun mağazası ve kütüphanesi olan Epic Games Store‘da ücretsiz oyun kampanyaları tüm hızıyla aralıksız bir şekilde devam ediyor. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yılbaşı indirimlerinin yanında her gün bir ücretsiz oyun verecek olan Epic Games’in bugün vereceği ücretsiz oyun The Long Dark oluyor. Eğer oyunu yarın saat 18.59’a kadar kütüphanenize eklemeyi başarırsanız  oyuna kalıcı olarak sahip olacaksınız. Oyunu nasıl alabileceğinizi tüm detaylarıyla anlattığımız yazımıza hoş geldiniz!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Battlefield 1 - In the Name of the Tsar Ücretsiz Oldu!

Oyun Hakkında:

“Yalnız başına olan oyuncular jeomanyetik bir felaket sonrası donmuş geniş vahşi doğayı keşfederken onlara meydan okuyan, incelikli bir keşif ve hayatta kalma deneyimi. Burada yalnızca sen, soğuk, ve Doğa Ana’nın beslediği diğer tüm tehlikeler var.”

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunu almak için öncelikle buraya tıklayarak oyunun ana sayfasına ulaşın. Ardından Epic Games hesabınız ile giriş yapıp yapmadığınızı kontrol edin. Giriş yapılmamışsa hesabınıza giriş yapın. Sonrasında ”YÜKLE” butonuna tıklayarak işlemleri onaylayın. Onaylama işleminden sonra The Long Dark kalıcı olarak kütüphanenize eklenecektir. Bu kampanya sadece 20 Aralık 2020 Saat 18.59‘a kadar geçerli elinizi çabuk tutun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Oddworld: New ‘n’ Tasty! Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Yeni Yıl Wolfteam’de Fırsat Dolu Etkinliklerle Kutlanacak