in , ,

Ücretsiz Oyun: The Witcher: Enhanced Edition Ücretsiz Oldu!

The Witcher: Enhanced Edition Ücretsiz oldu! The Witcher: Enhanced Edition, CD Projekt RED‘in oldukça popüler serisi The Witcher’ın ilk oyununun geliştirilmiş bir versiyonu. Oyun, GOG Galaxy kullanıcıları için ücretsiz oldu. Detaylar haberimizde.

The Witcher Enhanced Edition Ücretsiz

Oyun sektöründe adını duyurmayı başarmış efsane seri The Witcher’ın ilk oyunu 2007 yılında bizlerle buluşmuştu. Popüler bir serinin ilk oyunu olma özelliğini taşıyan yapımın geliştirilmiş sürümü olan The Witcher: Enhanced Edition ile oyun daha iyi bir konuma ulaştı. CD Projekt RED’i Cyberpunk 2077 adlı merakla beklenen yapımdan dolayı gündemde oldukça fazla duyuyoruz. Cyberpunk 2077’nin çıkışına az bir süre kala CD Projekt RED’in bir başka oyunu için güzel bir haber geldi. GOG Galaxy kullanıcıları şu anda The Witcher: Enhnaced Edition’ı ücretsiz olarak edinebiliyorlar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Microsoft Flight Simulator Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyuna sahip olmak için öncelikle buraya tıklayarak sayfadan GOG Galaxy 2.0 programını indirin. Gerekli kayıt işlemlerinin ardından uygulama üzerinde ”Recent” sekmesinden oyunu bulup ”Yes, Claim” butonuna tıklayarak işlemi tamamlayın. Artık The Witcher: Enhanced Edition oyununa sahipsiniz. Uygulama sayesinde diğer oyun platformlarındaki oyunlarınızı tek bir yerde toplayabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PlayStation Plus Ekim 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Siz GOG Galaxy ve The Witcher: Enhanced Edition’ın ücretsiz olması hakkında neler düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. Güncel oyun haberlerini sitemizden takip edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cyberpunk 2077 güncelleme

Cyberpunk 2077’ye Çıkışından Önce 43 GB’lık Dev Güncelleme!

2021 fortnite

2021 Yılında Yüz Yüze Fortnite Etkinliği Düzenlenmeyecek!