in , ,

Ücretsiz Oyun: Torchlight II Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Ücretsiz oyun kampanyalarıyla oyuncuların gönlünde taht kuran Epic Games‘in oyun mağazası ve kütüphanesi Epic Games Store‘da her hafta düzenlenen ücretsiz oyun kampanyaları devam ediyor. Epic Store, bu hafta Torchlight II‘yi ücretsiz olarak dağıtıyor. Detaylar haberimizde.

Runic Games ve Panic Button Games tarafından geliştirilen ve Perfect World Entertainment tarafından yayıncılığı üstlenilen, çıkışını 12 Eylül 2012’de yapmış Co-op destekli Aksiyon RYO oyunu Torchlight II’de Vilderan’ın çoklu kasaba ağını keşfediyoruz. Seçebileceğimiz dört karakter sınıfı sayesinde güzel bir çeşitliliğe sahip oluyoruz. Oyunda yağmur, kar, gece, gündüz gibi hava durumu ve zaman özelliği de yer almakta. Co-op desteği sayesinde İnternet üzerinden veya LAN bağlantı türünü kullanarak arkadaşlarınızla birlikte keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Just Cause 4 Geliyor!

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunu alabilmek için buraya tıklayarak Torchlight II’nin resmi Epic Store sayfasına ulaşın. Sayfaya ulaştıktan sonra Epic Games hesabınızın giriş yapılı olup olmadığını kontrol edin ve giriş yapılı değilse giriş yapın. Hesabınız mevcut değilse hesap oluşturup bağlantıya tekrar tıklayın. Turuncu renkle belirtilmiş ”YÜKLE” yazan butona tıkladıktan sonra 31 TL‘lik Torchlight II’yi ücretsiz olarak kütüphanenize eklemiş olacaksınız. Kampanyanın 23 Temmuz 2020 saat 18:00’a kadar geçerli olacağını da belirtelim.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ubisoft, Acer Predator Sponsorluğunda Rainbow Six Pro League 10. Sezonu Duyurdu!

Siz Epic Store’un bu hafta sunduğu ücretsiz oyun Torchlight II hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eFootball PES 2021 Sezon Güncellemesi Fragmanı Paylaşıldı!

Surgeon Simulator 2’nin Çıkış Tarihi Açıklandı!