in , ,

Ücretsiz Oyun: Trials Rising Ubisoft Connect’de Ücretsiz Oldu!

RedLynx liderliğinde Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayınlanan Trials Rising, Ubisoft’un yakın zamanda adını değiştirdiği oyun mağazası ve kütüphanesi Ubisoft Connect’de kısa süreliğine ücretsiz oldu. Oyunu aldıktan sonra kalıcı olarak kütüphanenizde tutabileceksiniz. Eğer oyunu yarın saat 16.00’a kadar kütüphanenize eklemeyi başarırsanız  oyuna kalıcı olarak sahip olacaksınız. Oyunu nasıl alabileceğinizi tüm detaylarıyla anlattığımız yazımıza hoş geldiniz!

Oyun Hakkında:

“Trials serisinin bu son bölümünde, müthiş bir aksiyon ile fizik kurallarına meydan okuyan motor yarışını deneyimle. Yepyeni özellikler, daha yoğun rekabet ve daha fazla pist ile Trials sana meydan okuyor. Çin Seddi’nden New York’a ve Eyfel Kulesine, dünyanın dört yanındaki zorlu pistlerde sürüş deneyimini yaşa.Yeni harika Tandem Motor ile, arkadaşınla bir araya gel ve iki kişi aynı Motoru kontrol etmeye çalış. Yerel sokak arası yarışlarından dünyanın en büyük pist ve stadyumlarına tüm rakiplerini yen ve zirveye tırman. 10.000’den fazla araç kullanan Track Central’da benzersiz seviyeler yarat ve paylaş. Sonsuz olasılıklar ve sonsuz eğlence seni bekliyor.”

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunu ücretsiz olarak satın almak için buraya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşın. Ardından PC seçeneğine tıklayın ve Ubisoft Connect hesabınızla giriş yapıp işleme devam edin. Onaylama işleminden sonra Trials Rising kalıcı olarak kütüphanenize eklenecektir. Bu kampanya sadece 18 Aralık 2020 Saat 15.59‘a kadar geçerli elinizi çabuk tutun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Cities: Skylines Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Cyberpunk 2077 PlayStation Store’dan Kaldırıldı!