in , ,

Ücretsiz Oyun: Tyranny – Gold Edition Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Ücretsiz oyun kampanyaları ile oyuncuların ilgisini büyük ölçüde çekmeyi başaran Epic Games‘in oyun mağazası ve kütüphanesi olan Epic Games Store‘da ücretsiz oyun kampanyaları tüm hızıyla aralıksız bir şekilde devam ediyor. Bu hafta Epic Games Store‘un sunduğu iki ücretsiz oyundan biri Tyranny – Gold Edition oluyor. Oyunu nasıl alabileceğinizi tüm detaylarıyla anlattığımız yazımıza hoş geldiniz!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Forza Motorsport 7 Duyuruldu!

Oyun Hakkında:

“Seçimlerinin tüm dünyayı değiştirebildiği hikâye odaklı bir RYO deneyimle. Tyranny – Gold Edition, tüm Tyranny Genişletmelerini ve tüm ek DLC’leri içeren eksiksiz bir Tyranny deneyimi.”

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunu almak için öncelikle buraya tıklayarak oyunun ana sayfasına ulaşın. Ardından Epic Games hesabınız ile giriş yapıp yapmadığınızı kontrol edin. Giriş yapılmamışsa hesabınıza giriş yapın. Sonrasında ”YÜKLE” butonuna tıklayarak işlemleri onaylayın. Onaylama işleminden sonra Tyranny – Gold Edition kalıcı olarak kütüphanenize eklenecektir. Kampanyanın 10 Aralık – 17 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerli olacağını da belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Pillars of Eternity – Definitive Edition Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Şahinbey Belediyesi, Sabotaj takımının kadrosunu duyurdu!