in , , ,

Ücretsiz Oyun: Watch Dogs ve The Stanley Parable Ücretsiz Oldu!

Son zamanlarda dağıttığı ücretsiz oyunlar ile popüler hale gelen Epic Games Store, her hafta düzenli olarak ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Covid-19 Coronavirüs nedeniyle evlerinde kalan oyuncular için oyunlarının kalitesini bir tık daha yukarı çıkaran Epic Games Store,  Watch Dogs ve The Stanley Parable oyunlarını ücretsiz olarak sunuyor. Detaylar haberimizde.

Watch Dogs Epic Games Store’da 154 TL fiyat etiketiyle satılıyordu. Oyunda ana karakterimiz Aiden Pearce ile bilgisayar korsancılığı, hack işlemleri yapıyoruz ve aksiyon dolu bir maceraya tanık oluyoruz. Oyunun Epic Games Store resmi sayfası için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Riot Games'ten Corona İle Mücadelede 1.5 Milyon Dolar Bağış!

Bir diğer ücretsiz olan oyunumuz The Stanley Parable ise Galactic Cafe tarafından geliştirildi ve oldukça ilginç bir oyun. Oyunun Epic Games Store fiyatı ise 24 TL. Oyunun resmi tanıtım yazısı şu şekilde:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Galatasaray Esports'tan Transfer

The Stanley Parable, bir birinci şahıs keşif oyunudur. Stanley olarak veya Stanley olmadan oynayacaksın. Bir hikâyeyi takip edeceksin veya etmeyeceksin. Bir seçeneğin olacak veya hiç seçeneğin olmayacak.

The Stanley Parable’ın Epic Games Store resmi sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. İndirimler 26 Mart 2020‘ye kadar devam edecek. Bu süreç içerisinde kütüphanenize eklenen oyunlar kalıcı olarak siz de kalacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Tomb Raider Ücretsiz Oldu!

Karantinada Kafa Dağıtmak İçin İzlenecek 10 Film!