in , ,

Ücretsiz Oyun: Where The Water Tastes Like Wine Epic Store’da Ücretsiz!

Ücretsiz oyun kampanyaları ile oyuncuların ilgisini büyük ölçüde çekmeyi başaran Epic Games‘in oyun mağazası ve kütüphanesi olan Epic Games Store‘da ücretsiz oyun kampanyaları tüm hızıyla aralıksız bir şekilde devam ediyor. Bu hafta Epic Store‘un sunduğu iki ücretsiz oyundan birisi Where The Water Tastes Like Wine oluyor. Detaylar haberimizde.

Where The Water Tastes Like Wine Hakkında

Dim Bulb Games tarafından geliştirilen ve Good Shepherd Entertainment tarafından yayıncılığı üstlenilen oyun 2018 yılında piyasaya sunuldu. Tek oyunculu hikaye anlatımına dayalı macera oyunu ABD’nin Buhran döneminde geçiyor. Özgün bir tarza sahip oyundaki maceramız boyunca farklı insanlarla tanışıp hikayeler dinleyeceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  League of Legends Dünya Şampiyonası'nda İlk Yarı Finalistler Belli Oldu!

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunu almak için öncelikle buraya tıklayarak oyunun ana sayfasına ulaşın. Ardından Epic Games hesabınız ile giriş yapıp yapmadığınızı kontrol edin. Giriş yapılmamışsa hesabınıza giriş yapın. Sonrasında ”YÜKLE” butonuna tıklayarak işlemleri onaylayın. Onaylama işleminden sonra Where The Water Tastes Like Wine, kalıcı olarak kütüphanenize eklenecektir. Kampanya 10 Eylül – 17 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: The Division Uplay'de Ücretsiz Oldu!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Railway Empire Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Game of Thrones Yıldızı Diana Rigg Aramızdan Ayrıldı!