in , ,

Ücretsiz Oyun: Wilmot’s Warehouse Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Düzenlediği ücretsiz oyun kampanyaları ile oyuncuların gönlünde taht kurmayı başaran ve Steam’e rakip olan Epic Games‘in oyun mağazası kütüphanesi Epic Games Store‘da ücretsiz oyun kampanyaları devam ediyor. Geçen hafta 3 farklı oyunu ücretsiz olarak sunan Epic Store, bu hafta Wilmot’s Warehouse adlı tek bir oyunu ücretsiz olarak sunuyor. Detaylar haberimizde.

Hollow Ponds ve Richard Hogg tarafından geliştirilen ve Finji tarafından yayınlanan bağımsız bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. 29 Ağustos 2019‘da piyasaya çıkan Wilmot’s Warehouse’da adı üstünde aslında bir depoyu yönetiyoruz. Oyunun Epic Store sayfasında yer alan açıklama ise şu şekilde:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Zoom'a İlk Dava!

Wilmot’s Warehouse, bir deponun en iyi şekilde işlemesini sağlaman gereken bulmaca oyunudur. Ancak her şeyi nereye koyduğunu aklında tutmalısın, çünkü Performans Yıldızlarını kazanmak için servis kapağı açıldığında insanların istediği şeyleri hızlıca bulman gerekecek.

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunu almak için ilk önce buraya tıklayarak oyunun Epic Store sayfasına ulaşın. Epic Games hesabınızla giriş yapıp yapmadığınızı doğrulayın ve giriş yapmadıysanız giriş yapın. Ardından ”YÜKLE” butonuna tıklayarak onaylama işlemlerinin ardından oyunu kalıcı olarak kütüphanenize eklemiş olacaksınız. Kampanya 13 Ağustos 2020 tarihine kadar geçerli olacak. İşte merak edenler için oyunun fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

There Is No Game: Wrong Dimension Çıktı!

Ücretsiz Yeni Oyun Dizisi 3 Out of 10 Epic Store’a Çıktı!