in , , ,

Ücretsiz Yeni Oyun Dizisi 3 Out of 10 Epic Store’a Çıktı!

Her hafta düzenli olarak sunduğu ücretsiz oyunlarla oyuncuların ilgisini ve sevgisini kazanmayı başarmış Epic Games‘in Steam’e rakip oyun mağazası ve kütüphanesi Epic Store‘da bu hafta yeni bir oyun dizisi olan 3 out of 10‘un ilk bölümü ücretsiz olarak çıkışını yaptı. Detaylar haberimizde.

Terrible Posture Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan Komedi, keşif, macera oyunu 3 out of 10 aslında bir oyun dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Açıklamaya göre yarı animasyon, yarı oyun içeriği barındıran yapım bölüm bölüm olarak çıkış yapacak. Epic Store’da 5 bölümlük ilk sezon ücretsiz olacak!

Oyunda Mıdge adlı karakterimizle geliştirdiği her oyun 10 üzerinden 3 puan alan kötü mü kötü bir oyun stüdyosu olan Shovelworks Studios‘ta animasyoncu olarak çalışıyoruz. Dünyanın ilk oynanabilir sitcom‘u olarak değerlendirilen yapımda izliyoruz, oynuyoruz ve keşfediyoruz. Verilen bilgilere göre anlatım odaklı mini oyunlar, sevgi dolu ve hicivli bir bakışla bizi oyun geliştirmenin perde arkasına götürecek. Oyunun resmi tanıtım yazısı ise şu şekilde:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Half Life: Alyx sistem gereksinimleri açıklandı.

Absürt ve konuyla ilgili tuhaflıklarla baş eden dünyanın en kötü oyun stüdyosundaki geliştiricilerin maceralarına katıl. Bu hafta Midge, yeni animasyoncu olarak Shovelworks Studios’a katılıyor fakat stüdyoda her şey göründüğü gibi değil.

3 out of 10’un ilk sezonu 5 bölümden oluşacak ve her hafta bir bölüm ücretsiz olarak yayınlanacak. Şu an 3 out of 10 EP 1: ”Welcome To Shovelworks” adlı ilk bölüm ücretsiz! Buraya tıkladıktan sonra ”YÜKLE” kısmından giriş yapılı Epic Games hesabınıza kalıcı olarak ilk bölümü ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ad Infinitum - 1. Dünya Savaşının Farklı Bir Teması

Siz oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. İşte oyunun sistem gereksinimleri ve fragman videosu:

Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi

Windows 7/8/10 [64 bit]

İşletim Sistemi

Windows 7/8/10 [64 bit]

İşlemci

3.0 GHz Intel Core i5 veya AMD FX

İşlemci

3.5 GHz Intel Core i5 veya AMD FX

Bellek

8 GB RAM

Bellek

8 GB RAM

Depolama

1 GB

Depolama

1 GB

Direct X

DirectX 11

Direct X

DirectX 11

Ekran Kartı

2 GB VRAM ile Nvidia GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870

Ekran Kartı

4 GB VRAM ile Nvidia GTX 960 veya AMD Radeon HD 7990

Desteklenen Diller:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Wilmot’s Warehouse Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Hitman Üçlemesi PlayStation VR’a Geliyor!