in , , ,

Ücretsiz Oyun: Uncharted Collection ve Journey PlayStation 4 İçin Ücretsiz Oluyor!

Dünyaca ünlü şirket Sony tarafından, popüler oyun konsolu PlayStation 4 için, salgın günlerinde evde karantina sürecinde olan oyuncular için düzenlediği ”Play At Home” yani ”Evde oyna” adlı kampanya ile Uncharted: Nathan Drake Collection ve Journey oyunları belli bir süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor. PlayStation blog sayfasında yer alan yazıya göre oyunları bir kere aldığınızda kalıcı olarak sizde kalacak. Detaylar haberimizde.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dota 2 Kart Oyunu Artifact Hakkında Bilinen Her Şey!

Ücretsiz olan oyunlardan ilki Uncharted: Nathan Drake Collection, Naughty Dog tarafından geliştirilen efsane seri Uncharted’ın ilk üç oyununu bünyesinde barındırıyor. Yani tek bir oyun alıyorsunuz gibi görünse de üç oyuna da sahip olacaksınız.

Bir diğer oyun Journey ise bağımsız bir macera yapımı. Yakın zamanda Steam için çıkış tarihi de belli olan oyunun ilgili haberine buradan ulaşabilirsiniz. Oldukça başarılı bir macera oyunu olan Journey, sizlere özgün bir macera deneyimi sunacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  3 Ücretsiz Oyun: Cyborg Detonator, Beast Blaster, Zombie Boom Ücretsiz Oldu!

PlayStation 4 kullanıcıları için bu zorlu karantina sürecinde ilaç gibi gelecek kampanya başlıyor! . 15 Nisan 2020 ile 5 Mayıs 2020 tarihleri arasında oyunları ücretsiz olarak edinebileceksiniz ve bir kere edindiğinizde kalıcı olarak sizde kalacak. Buraya tıklayarak PlayStation Store’a ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Valorant’a Türkiye Sunucusu Geldi!

LoL 10.8 Yama Notları Özeti | Geniş Çaplı Düzenlemeler