in , , ,

Uncharted Filmi Tekrar Ertelendi!

Naughty Dog tarafından geliştirilen ve yayıncılığını Sony’nin üstlendiği Uncharted serisinin başarısından sonra uzun süreden beri Uncharted filmi üzerinde çalışan Sony, yaşadığı yönetmen krizlerinin ardından planladığı çıkış tarihini 3 ay daha erteleyerek bir kötü haber daha getirdi. Detaylar haberimizde.

Sony’nin yaklaşık 10 yıldan beri üzerinde çalıştığı Uncharted filmi altıncı kez yönetmen değişikliği ile karşı karşıya kalmıştı. En son anlaşılan yönetmen Travis Knight projeden ayrılarak bir kriz daha yaşanmasına sebep olmuştu. Şimdi ise çıkış tarihi ile alakalı başka bir kriz yaşandı. Uncharted filmi için planlanan çıkış tarihi 18 Aralık 2020′den 3 ay ertelenerek 5 Mart 2021 oldu. Yönetmen koltuğu için şu an görüşülen isimlerden biri ise Venom‘dan tanınan Ruben Fleischer.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ghost of Tsushima'nın 18 Dakikalık Yeni Oynanış Videosu Yayımlandı!

BAŞKA BİR FİLMİN ERTELENMESİNE SEBEP OLDU!

Uncharted filminin ertelenmesi, 5 Mart 2021‘de vizyona girmesi planlanan He-Man filmi Masters of the Universe filminin vizyon tarihini belirsiz hale getirdi. Filmin henüz vizyon tarihi belli değil.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PlayStation Plus Ekim 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Uncharted filmi için heyecanlı mısınız? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Plague Inc. Geliştiricilerinden Corona Virüsü Hakkında Açıklama Geldi!

The Witcher Dizisinde Dijkstra’yı Oynayacak Aktör Belli Oldu!