in , ,

Unknown9: Awakening Yeni Nesil İçin Duyuruldu!

Reflector Entertainment tarafından geliştirilen Unknown9: Awakening isimli yeni nesil oyunu, 27 Ağustos 2020 tarihinde Türkiye saati ile 21.00’da düzenlenen Gamescom 2020 Opening Night Live etkinliğinde duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Kanadalı video oyun geliştirici stüdyosu Reflector Entertainment tarafından geliştirilen Unknown9: Awakening adlı yeni yapım, Hindistan‘ın Kalküta sokaklarında büyümüş bir kız çocuğu olan Haroona‘nın hikayesini anlatacak. Zorbalarla yaşadığı kötülükler sırasında görünmeyen şeyleri manipüle etme gibi bazı özel güçlerini keşfetmesi üzerine akıl hocasının yardımıyla birlikte yeteneklerini kullanmayı öğrenip The Fold adı verilen bir diyarda gizemli bir yolculuğa atılacak olan Haroona’nın macerasına yeni nesilde tanık olacağız. Oyun TPS(Üçüncü Şahıs Bakış Açısı) ile oynanacak ve hikaye odaklı bir macera bizleri bekliyor olacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Casper Excalibur G750, 8. Nesil ile Oyun Dünyasına Yeniden Giriş Yaptı!

Reflector Entertainment tarafından gelen bilgilere göre bu yapımın sadece bir video oyunu değil, podcast ve çizgi roman serisi de hazırlanacak. Unkown9: Awakening 2021 yılında PlayStation 5, Xbox Series X ve PC platformları için çıkışını yapacak. Oyun hakkındaki detaylar gün geçtikçe gelmeye devam edecektir. İşte Gamescom 2020 Opening Night Live etkinliğinde gösterilen fragman:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hitman 3’ün Çıkış Tarihi Açıklandı!

Little Nightmares II’nin Oynanış Fragmanı Yayınlandı!