in ,

Ünlü Aktör Idris Elba’nın Corona Virüs Testi Pozitif Çıktı!

Wuhan virüsü adıyla da bilinen Covid-19 Corona virüsü hızla yayılmaya devam ediyor. Sektörlerde yaşanan büyük zararlar sonrası ünlü aktörlerden de vaka haberleri gelmekte. Britanyalı ünlü aktör Idris Elba, resmi Twitter adresinden Corona virüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Detaylar haberimizde.

6 Eylül 1972 doğumlu 47 yaşındaki Britanyalı aktör Idris Elba, dünyada hızla yayılan Covid-19 Corona virüsüne yakalanan yeni isim oldu. Idris Elba’dan önce Tom Hanks ve Olga Kurylenko‘da Corona virüsüne yakalanmıştı. Idris Elba, John Luther rolü ile Altın Küre kazanan başarılı bir aktör.  Daha önce Kara Kule, Thor, Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw,, Luther dizilerinde oynayan aktör, resmi Twitter adresinden bir video paylaşarak takipçilerine Corona virüsü testinin pozitif olduğunu açıkladı.

16 Mart 2020 sabah saatlerinde Covid-19 testinin pozitif çıktığını belirten Elba, henüz semptomlarının olmadığını ve öğrendikten sonra izole olduğunu söyledi ve insanlara evlerinde kalmaları gerektiğini belirtti. Kızıyla birlikte videoyu çeken Elba, kızının durumunun iyi olduğunu da ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ünlü Game of Thrones Oyuncusunda Corona Virüsü Tespit Edildi!

Karantina Biter, Bu Oyunlar Bitmez!