in ,

Ünlü Game of Thrones Oyuncusunda Corona Virüsü Tespit Edildi!

Dünyaca ünlü fantastik televizyon dizisi Game of Thrones‘ta ”Tormund” karakterini canlandıran başarılı ünlü oyuncu Kristofer Hivju, resmi İnstagram sayfasından kendisinde Corona virüsü tespit edildiğini takipçilerinle paylaştı. Detaylar haberimizde.

41 yaşındaki Norveç doğumlu 2 çocuk babası başarılı oyuncu Kristofer Hivju, özellikle Game of Thrones dizisindeki Tormund rolü ile biliniyor. Fast and Furious 8, Twin, Beck gibi yapımlarda da rol almış oyuncu, Tom Hanks, Idris Elba gibi oyunculardan sonra Corona virüs testi pozitif çıkan isim oldu. Idris Elba ile alakalı haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

View this post on Instagram

Greetings from Norway! Sorry to say that I, today, have tested positive for COVID19, Corona virus. My familiy and I are self-isolating at home for as long as it takes. We are in good health – I only have mild symptoms of a cold. There are people at higher risk for who this virus might be a devastating diagnosis, so I urge all of you to be extremely careful; wash your hands, keep 1,5 meters distance from others, go in quarantine; just do everything you can to stop the virus from spreading. Together we can fight this virus and avert a crisis at our hospitals. Please take care of each other, keep your distance, and stay healthy! Please visit your country's Center for Disease Control's website, and follow the regulations for staying safe and protecting not just yourselves, but our entire community, and especially those at risk like the elderly and people with pre-existing conditions. @grymolvaerhivju #fightcorona #solidarity #takecare #folkehelseinstituttet Thanks to @panoramaagency

A post shared by Kristofer Hivju (@khivju) on

Resmi Instagram sayfasından bir gönderi paylaşan Hivju, Norveç’ten selamlarını ileterke takipçilerine COVID-19 yani Corona virüsünün pozitif olduğunu açıkladı. Takipçilerine virüsten korumak için uyarılarda bulundu ve tavsiyeler verdi.

Corona virüsü ülkemizde de anlık olarak 47 vaka olarak bilinmekte. Dünyada da hızla yayılmaya devam eden Corona virüsü, bir çok sektörü etkilemeye devam ediyor. Corona virüsün oyun, dizi ve film sektörleri ile ilgili haberlerine sitemizden güncel olarak ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call of Duty: Warzone 15 Milyon Oyuncu Sayısını Aştı!

Ünlü Aktör Idris Elba’nın Corona Virüs Testi Pozitif Çıktı!