in ,

Ünlü Twitch Yayıncısı “Ninja” Fornite’ın PUBG’den Daha Fazla Yetenek Gerektirdiğini Söyledi.

Fornite ve PUBG arasındaki çekişme her geçen gün artarak devam ederken, iki topluluğun arasındaki “PUBG daha iyi, Fornite daha iyi” tartışması da bitmiyor. Bu tartışmaya ünlü Twitch yayıncısı Ninja’da dahil oldu ve önemli bir söz söyledi.

Özellikle Fornite yayınlarıyla tanıdığımız ve birçok dünyaca ünlü kişileri de yayınlarına getiren Ninja, bir podcast’te yaptığı konuşmada Fornite’nin PUBG’den daha fazla yetenek istediğini söyledi. Birçok insanın Fornite’yi grafiklerinden ötürü çocukça bulduğu, birçok insanın ise bina oluşturmanın avantaj oluşturduğundan kolay olduğu düşüncesinin yanlış olduğunu söyleyen Ninja, “Çoğu insan PUBG’nin daha fazla yetenek istediğini çünkü bina oluşturmanın olmadığını söylüyor. Tam zıttı. PUBG’de eğer 15x Scope ile birisi sizi görürse hemen bir yere saklanıp sizi öldürebilir. Ateş etmek ve öldürmek o kadar da zor değil, oyunda önemli olan silah kullanma yetenekleri değil karar vermedir.

Ninja’nın tüm bu konuşmaları H3h3’ün Podcast yayınında gerçekleşti.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  E3 2017 - Microsoft Yayını Başladı

EDİTÖRÜN DÜŞÜNCELERİ

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PUBG 27. Hafta Güncelleme Notları

Eminim ki çoğu insan buna karşı çıkacaktır ancak ben de Ninja ile aynı fikirdeyim. PUBG cidden zorlu bir oyun ama Fornite bambaşka. Fornite’de bina yapmak sanıldığı kadar kolay değil ve oyunun yetenek isteme seviyesini arttıran bir olay. Bu da oyuna ekstra bir zorluk getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CS:GO 19 Mayıs 2018 Güncellemesi

Değeri Bilinmeyen 10 Mobil Oyun | Mobil Kuşağı #1