in ,

Unreal Engine Geliştiricileri İçin Aralık Ayı Ücretsiz İçerikleri Açıklandı!

Epic Games’in geçen ay başlattığı ve tüm oyun camiası tarafından takdir edilen ” geliştiricilere aylık ücretsiz içerik” serisinin aralık ayağındaki içerikler duyuruldu!

Uygulama hem marketplace yaratıcılarının daha fazla insana ulaşmasına, hem geliştiriclerin dev zaman yüklerinden kurtulmasına hem de daha fazla insanın Unreal Engine’i tercih etmesine sebep oluyor.

Aralık ayı ücretsiz içerikleri:

Nasıl Alınır: Ücretsiz içerikleri almak için istediğiniz içeriğin adına tıkladıktan sonra satın al butonuna basmanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında dilerseniz tarayıcıdan dilerseniz de Epic Games uygulamasından istediğiniz projenize ekleyebilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dota 2 | 7.14 Güncelleme Notları

Dialogue Plugin (CodeSpartan): 
Code Spartan tarafından geliştirilen bu eklenti paketi rol yapma oyunlarında sık sık karşılaştığımız “diyalog” ekranına odaklanıyor.

Interior Toolkit (Arthur Dark):
Arthur Dark tarafından hazırlanan yüksek kaliteli modeller mimari gösterimler için odaklanmış. Paket çeşitli sayıda modüler yapı modelleri, ev eşyaları ve dekorasyon ürünleri bulunduruyor.

Modular Cliffs (CGMonteral):
CGMontreal tarafından hazırlanan Modular Cliffs paketi AAA kalite kayalıklar ve çevre bitkileri barındırıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Pokemon Go PVP Modu Yakında Bizlerle!

Poly Art Wolf (MalberS Animation):
MalberS Animation tarafından hazırlanan Poly Art Wolf, sanatçı dokunuşlarla hazırlanmış düşük poligonlu kurt modelini ve animasyonlarını barındırıyor.

Toolshed/Garage Props (Dekogon Studios):
Dekogon Studios tarafından hazırlanan Toolshed/Garage Props; garaj, tamirhane gibi sahneleriniz için gerekli olan alet edavat ihtiyacını kapatmak amacıyla hazırlanmış. Paket boya rulolarından kerpetene kadar çeşitli AAA kalite modelleri barındırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rocksteady’nin Bir Sonraki Oyunu Superman mi Olacak?

Stratejik Mobil Call of Duty Oyunu: Call of Duty: Global Operations!