in , ,

Uzay Savaşı Temalı Aksiyon ve Macera Oyunu Chorus Duyuruldu!

Dead Island, Saints Row ve Metro Exodus oyunlarından tanıdığımız yayıncı şirket Deep Silver tarafından yayınlanacak Uzay savaşı temalı aksiyon ve macera oyunu Chorus, bugün düzenlenen Inside Xbox etkinliğinde duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Günümüzde pek fazla uzak savaşı oyunu maalesef ki göremiyoruz ancak işte sonunda Inside Xbox etkinliğinde uzay savaşı temalı aksiyon oyunlarında evrim yaşatacak yeni bir oyun duyuruldu. Chorus, yayıncı Deep Silver’a göre oyun ”Uzay savaşı oyunlarında gerçek bir evrim” olarak değerlendiriliyor. Nara adlı ana karakterimiz ile Forsaken adlı uzay gemimiz ile, uzayın boşluklarında ve derinliklerinde aksiyon dolu savaşlara dalıyoruz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Metro Exodus Steam'e Geri Dönüyor!

Chorus, hem Xbox One hem de Xbox Series X için duyuruldu ve Xbox Series X konsolunda 4K 60 FPS destekleyecek. Xbox Series X’in güçlü donanımı ile muhteşem bir uzay atmosferi yaşayabileceğiz gibi duruyor. Oyun ayrıca Google Stadia destekli de olacak. Oyunun çıkış tarihi hakkında bir bilgi henüz elimizde yok. İşte Chorus’un paylaşılan duyuru fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bright Memory: Infinite’in Yeni Nesil Fragmanı Yayınlandı!

Yeni Co-op Shooter Oyunu Second Extinction Duyuruldu!