in , ,

Uzay Temalı Yerli Oyun Colony’nin Yeni Fragmanı Paylaşıldı!

Skeb Studios ve ünlü seslendirme sanatçısı Harun Can tarafından geliştirilen uzay temalı yeni yerli oyun Colony, geçtiğimiz aylarda ilk fragmanını yayımlayıp tanıtımını yapmıştı. Merakla beklenen Colony, için Harun Can’ın mükemmel sesini de duyacağımız yeni bir fragman paylaşıldı. Tüm detaylar haberimizde.

Colony Chapter 1: Inception adı altında yayımlanan 3 dakikalık yeni fragmanda bizlere oyunun sinematikleri, sunduğu grafik kalitesi ve atmosferi yakından inceleyebiliyoruz. Oyunun konusuna gelecek olursak oyun, dünyadaki uzay üssünden yeni bir koloni arayışı içinde Mars’a yolculuk eden ve Mars’ta araştırmalar yapacak olan bir grup astronot, bu yolculuk sırasında ekip arkadaşlarında bazılarını mağarada kaybediyor. Atlas ve Scarlett karakterleri ise kaybolan arkadaşlarını tekrar bulmak için macera ve gizem dolu bir hikayenin ortasına dalıyorlar. Atlas karakterini Harun Can seslendiriyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dark Passage'nin Genç Yıldızı Avrupa'da Neler Yapıyor?

Fragmanda göze çarpan bir detay ise masada duran ”Atatürk” fotoğrafı ve ”HARUNCAN” yazılı cep saati oluyor. Yerli bir yapımdan bu tarz detaylar görmek insanı oldukça gururlandırıyor. Geliştirici ekip detaylar üzerinde ciddi bir çalışma sergilemiş gibi duruyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Black Desert TR & MENA’nın İlk Resmi Toplantısı “Voice of Adventurers” İstanbul’da Yapılacak!

Colony’nin ne zaman çıkış yapacağı henüz bilinmiyor. Oyun hala geliştirme aşamasında ve yeni fragmanlar ile bizler de oyunla alakalı daha fazla bilgi sahibi oluyoruz. İşte Colony’nin yayımlanan yeni fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Borderlands 3’ün Yeni DLC’si Bounty of Blood Duyuruldu!

Yeni Sokak Futbolu Oyunu Street Power Football Duyuruldu!