in , ,

VALORANT 2.Kısım Bitiş Tarihi Duyuruldu!

VALORANT 2.Kısım için bitiş tarihi resmi Twitter sayfasından duyuruldu. Riot Games’in 5v5 takım ve karakter odaklı rekabetçi FPS oyunu Valorant‘ın 2.sezon olarak değerlendirebileceğimiz 2.Kısım, 13 Ekim 2020′de sonlanıyor. Detaylar haberimizde

valorant 2.kısım

Riot Games’in 2 Haziran 2020’de tam sürümün çıkardığı takım ve karakter odaklı 5v5 rekabetçi FPS oyunu VALORANT, özellik ve sezon güncelleştirmesi almaya devam ediyor. Her sezon battle pass ilerlemesi sunan oyunun 2.kısımda yer alan ilerlemesi 13 Ekim 2020’de sezonla birlikte sonlanacak. Böylece 3.kısıma geçiş yapılacak. İlk bölüm yaklaşık 2 ay sürmüştü ve 4 Ağustos itibariyle 2.kısım çıkışını yapmıştı.3.kısım ile 2.kısım arasında da yaklaşık 2 ay süre mevcut.

VALORANT resmi Twitter sayfasından paylaşılan gönderide 2.Kısmın sonlanış tarihi ve farklı bölgeler için saatler veriliyor. Avrupaya göre 2.Kısım, 13 Ekim 2020 Türkiye Saati İle 06.00’da sonlanacak. Riot Games, 3.kısımda nasıl bir battle pass verileceğini veya yeni karakterin ne olacağı hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Valorant Rekabetçi Modu Aktif Hale Getirildi!

Tüm bunlara rağmen VALORANT 2.Kısım bitiş haberini aldıktan kısa bir süre sonra 3.Kısım tanıtımları yavaş yavaş başlayacaktır. Bakalım VALORANT, 3.Kısım ile karşımıza nasıl çıkacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Prince of Persia Remake Tepkilerine Ubisoft’tan Cevap!

Kena: Bridge of Spirits 2021’e Ertelendi!