in , ,

Valorant Rekabetçi Modu Aktif Hale Getirildi!

League of Legends oyunu ile tanınan dünyaca ünlü video oyun geliştirici şirketi Riot Games‘in ilk olarak Project A olarak tanıttığı ve sonrasında adını öğrendiğimiz karakter ve takım içerikli shooter oyunu Valorant, herkes tarafından beklenen rekabetçi modunu sonunda aktif hale getirdi. Detaylar haberimizde.

Kapalı beta sürecini başlatmasıyla dünyada oldukça popüler hale gelen Valorant, Twitch ve Riot anlaşması ile birlikte düzenlediği drop etkinliğiyle oldukça fazla izleyici ve oyuncuya sahip olmuştu. Yayıncılar ve kapalı beta drobunu düşüren oyuncular oyunun tadını çıkarıyordu ama oldukça merakla beklenen rekabetçi ya da dereceli oyun moduydu. Son güncelleme için yapılan duyuruda oyuna rekabetçi eklendiği ancak henüz aktif olmadığı ve yakın zamanda aktif hale getirileceği duyurulmuştu.

1 Mayıs 2020, gece 2 sularında Valorant resmi Twitter adresinden Kuzey Amerika için rekabetçi oyun modunun aktif hale geldiği ve her şeyin iyi gitmesi durumunda 9:30AM CEST, yani ülkemiz için 1 Mayıs 2020 saat sabah 10:30 civarında rekabetçi modunu Avrupa için aktif hale getireceğini duyurdu. Açıklamada ayrıca, işlerin garip gittiği herhangi bir durum söz konusu olduğunda rekabetçi modunun kaldırılabileceğini de eklendi. Şu anlık bir sorun söz konusu değil ve rekabetçi modu ülkemizde oynanabiliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yeni Başlayanlar İçin Valorant Ajan Rehberi ve Yetenekleri

Oyunla alakalı ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak oyunun sitesinden ulaşabilirsiniz. Siz rekabetçi modun gelmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Valorant oynuyor musunuz veya açık beta çıkınca oynayacak mısınız? Değerli görüşlerinizi bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered Xbox One ve PC’ye Çıkışını Yaptı!

Streets of Rage 4 İnceleme Puanları Belli Oldu!