in , ,

Valorant’a Türkiye Sunucusu Geldi!

Düşük pingle oynamaya hazır mıyız?

Riot Games tarafından geliştirilen ve son dönemde özellikle Twitch platformunda milyon izlenme sayılarına ulaşan ve dev bir popülerlik yakalayan takım ve karakter tabanlı Online fps oyunu Valorant, sonunda Türkiye sunucusuna sahip oldu. Düşük pingler bizleri bekliyor. Detaylar haberimizde.

7 Nisan 2020 saat 15:00 itibariyle kapalı betasını başlatan ve Twitch ile düzenlediği ortak drop etkinliği ile milyonlarca oyuncuyu ilgi odağı haline getirmiş Valorant, oyun piyasasında daha henüz kapalı betada olmasına rağmen büyük ses getirmeyi başardı. Oyuncuların en çok merak ettiği ve istediği konu ise League of Legends için de gelen Türkiye sunucusuydu. Oyuncular bu sayede daha düşük ping değerleri ile oyundan daha fazla keyif alacaktı. Beklenen güzel haber geldi ve Türkiye sunucusu Valorant’a eklendi.

#limittanıma etiketiyle paylaşılan gönderi ile Türkiye sunucusu onaylandı. Bu sayede Türkiye bölgesindeki oyuncular 128 tick ve düşük pinge sahip sunucularda oynayabilecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Naughty Dog'dan İzinsiz Kullanılan Parça İçin Büyük Özür!

Siz Valorant oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Oynayacak mısınız veya oynuyor musunuz? Değerli görüşlerinizi bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Team Fortress 2’nin Soldier Karakterinin Seslendirmeni Koronavirüs Nedeniyle Hayatını Kaybetti!

Ücretsiz Oyun: Uncharted Collection ve Journey PlayStation 4 İçin Ücretsiz Oluyor!