in , ,

Valorant’ın Bir Sonraki Güncellemesi Raze Ajanı İçin Dengeleme İçerebilir!

Riot Games‘in son zamanlarda oldukça popüler olan takım tabanlı FPS oyunu Valorant, çok izlenmeye ve oynanmaya devam ediyor. Oyun hakkında yeni güncellemeler ve haberler de gelmeye devam ediyor. Valorant baş tasarımcısı Trevor Romleski ile yapılan röportaja göre, Valorant’ın aşırı güçlü ajanı Raze için dengeleme güncellemesi geliyor olabilir. Detaylar haberimizde.

IGN‘in telefon üzerinden oyunun baş tasarımcısı Trevor Romleski ile yaptığı röportajda oyunun çoğu oyuncu tarafından overpowered yani gereğinden fazla güçlü olarak tanımlanan Raze ajanı hakkında da konuşuldu. Raze ile alakalı topluluğun en çok merak ettiği konu ise gücünün dengelenip dengelenmeyeceği konusuydu. Oyuncular bu oyunun ana mekaniğinin shooter bazlı olduğunu ve Raze karakterinin özel yeteneklerini kullanarak bile kolayca düşman öldürebildiğinden yakınıyorlardı ve merak içinde yeni güncellemeleri bekliyorlardı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Riot Games, ACE of M.I.C.E. Awards’ta "En İyi Etkinlik Jüri Ödülü"nü Kazandı!

Romleski, Raze karakterinin yeteneklerinin aşır hızlı etkileşim yarattığı ve oyuncuların Raze karşısında çok hızlı olmaları gerektiğini vurgulayarak buna bir dengeleme getirilebileceğine değindi. Raze yetenekleri ile kolayca öldürmektense takım oyununa destek sağlayabilir. Yeteneklerinin hızı düşürülebilir ve rakip oyunculara Raze karşısında eskisine nazaran kolaylık sağlanabilir. Yeteneklerinin hasarı konusunda ise belli bir yorum yok ancak Raze için bir dengelemenin geleceği kesin. IGN’in Remloski ile yaptığı röportaja buradan ulaşabilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karantinada Oynanacak 10 Ücretsiz Oyun!

Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered Yolda Olabilir!