in , ,

WTFWTF

Valve’dan Left 4 Dead 3 Açıklaması Geldi!

Dünyaca ünlü Steam‘in yaratıcısı ve Left 4 Dead, Team Fortress 2, Counter Strike, Half Life gibi serilerin geliştirici şirketi Valve, artan Left 4 Dead 3 söylentileri hakkında IGN‘e net bir açıklama yaptı. Detaylar haberimizde.

Left 4 Dead, Co-op oyun sektöründe oldukça önemli yere sahip bir seri. Arkadaşlarınızı toplayıp zombi dolu Left 4 Dead evreninde aksiyonu doya doya yaşabileceğiniz oyun serisinin en son oyunu Left 4 Dead 2’ydi. Left 4 Dead 3 hakkında söylentiler, gerçek olabileceği yönünde gelen sızıntılardan sonra Valve, bu konuyu açıklığa kavuşturmak amacıyla IGN’e net bir açıklama yaptı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Need For Speed: Hot Pursuit Remastered Amazon'da Listelendi!

Açıklamada Valve, birkaç aydır söylentiler duyduklarını, Yeni Left 4 Dead projesi hakkında birkaç yıl önce araştırmalar ve fikirler ürettiklerini ancak şu an ”kesinlikle” Left 4 Dead ile alakalı herhangi bir şey için çalışmadıklarını belirtti. Yıllardır herhangi bir geliştirme sürecinin olmadığını söylüyorlar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Steam Yasa Dışı Ve Troll İçerikli Oyunları Mağazadan Kaldırdı

Valve’nin bu açıklaması Left 4 Dead 3 söylentileri ve ortaya çıkan gerçek olabileceği söylenen sızıntılar yalanlamış ve gerçek bilgiyi resmi olarak öğrenmiş olduk.

Siz Valve’nin Left 4 Dead 3 hakkında açıklaması hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://oagtr.com/anasayfa/call-of-duty-mob…u-sezonu-basladi/

Call of Duty: Mobile üçüncü sezonu başladı!

Dile Kolay 10 Yıl! | 2010lu Yılların En İyileri Listesi #2