in , ,

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’nin Çıkış Zamanı Kesinleşemiyor!

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2‘nin çıkış zamanı bir türlü kesinleşemiyor. Oyunun yayıncılığını üstlenen Paradox Interactive‘in CEO‘su yaptığı açıklamada 2021 yılı içerisinde çıkması beklenen oyunun çıkış döneminin kesinleşemediğini belirtti. Detaylar haberimizde.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Hardsuits Lab tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından yayıncılığı üstlenilecek Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 için belirli bir çıkış zamanı hala bulunmamakta. Oyunlarda ertelenme ve çıkış tarihi planlarının netleşememesi özellikle oyuncu kitlesinin memnun olmadığı bir husus olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyun da ertelenme haberleriyle ve netleşemeyen çıkış tarihi ile oyuncuları hüzünlendiren bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Amazon/Twitch Prime'dan Hearthstone Oyuncularına Sürpriz

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2‘nin 2020’nin ilk çeyreğinde çıkması planlıyordu ancak oyun ertelenerek 2020’nin sonlarına ertelendi. Bu da yetmedi ve oyunun çıkış zamanı için 2021 gösterildi. Yayıncı görevi üstlenen Paradox Interactive‘in CEO‘su Ebba Ljungerud‘un verdiği röportajda oyunun  2021’in ilk yarısında çıkış yapmasını beklemediğini söyledi. İkinci yarı için bir umut olsa da hala net bir çıkış tarihi belli değil. Haliyle bu netsizlik durumu oyuncuları şüphelendiriyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Çift Ekranlı Devrim Niteliğinde Telefon: ZTE Nubia X

Bu durumun Hardsuits Lab tarafında yaşanan sıkıntılardan dolayı gerçekleştiği düşünülüyor. Şirkette suçlamalar ve ekipten ayrılmalar yaşandı. Yaşanan bu tarz sıkıntılar dengeleri değiştirdi ve gidişatı bozdu. Bu yüzden oyunun net bir çıkış tarihinin henüz gelmediği düşünülmekte.

Siz Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 ve netleşemeyen çıkış tarihi hakkında neler düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. Güncel oyun haberlerini sitemiz oagtr.com üzerinden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2021 fortnite

2021 Yılında Yüz Yüze Fortnite Etkinliği Düzenlenmeyecek!

activision netflix

Activision Blizzard’dan Netflix’e Dava!