in , ,

VFŞL’de Kış Mevsimi Finalinin Adı Belli Oldu!

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi’nin tamamlanmasına 1 haftadan az bir süre kaldı ve zorlu geçen bu mevsimin ilk iki takımı belli oldu. 1907 Fenerbahçe Espor ve Bahçeşehir SuperMassive rakiplerini alt ederek, 2019 Kış Mevsimi Finali’nde isimlerini sahneye yazdırmaya hak kazandı. Bahçeşehir SuperMassive, bu mücadeleden galip ayrılması durumunda, üst üste dördüncü kez Kış Mevsimi Finali’nden kupayla ayrılarak çok önemli bir başarıya imza atmış olacak.

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi yarı finallerinde sahne, çok çekişmeli mücadelelere şahit oldu. Geçtiğimiz sene Kış Mevsimi Final maçında karşı karşıya gelen Bahçeşehir SuperMassive ve Royal Youth, bu sene de finale çıkmak için mücadele etti. İki ekip arasındaki yarı final mücadelesi 5 maça uzayarak tarihin en çekişmeli yarı final serilerinden birisi oldu. Serinin sonunda gülen taraf ise Bahçeşehir SuperMassive oldu. Finalin ikinci ismini belirleyecek karşılaşma ise 1907 Fenerbahçe Espor ve Galatasaray Espor arasındaydı. Seriye iyi bir başlangıç yapamayan Galatasaray, üçüncü karşılaşmada toparlanmaya çalışsa da mücadelesi yeterli olmadı ve finali rakibi 1907 Fenerbahçe Espor’a kaptırdı. Vadinin boğaları, seri sonunda final koltuğuna oturan ikinci takım oldu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Watch Dogs Legion'un çıkış tarihi duyuruldu!

Finale çıkan iki takım, 1907 Fenerbahçe Espor ve Bahçeşehir SuperMassive, 13 Nisan Cumartesi günü saat 13:00’da Riot Games Espor Sahnesi’nde oynanacak final serisinde, kupaya uzanmak için karşı karşıya gelecek. Özellikle son yıllardaki başarılı performansıyla dikkat çeken 1907 Fenerbahçe Espor, bu final ile birlikte tarihinde ilk kez Kış Mevsimi Finali’nde boy gösterecek. Mevsim Finalleri’ne alışkın olan Bahçeşehir SupperMassive ekibiyle sarı lacivertlilerin mücadelesinde gülen tarafın kim olacağı merakla bekleniyor. Taraftarlar her iki takımdan da umutlu. Ayrıca, Avrupa’nın en büyük espor sahnesi olan Riot Games Espor Sahnesi, ilk kez KMF’ye ev sahipliği yapmış olacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  VFŞL'de 2. Hafta Son Buldu!

Riot Games Espor Sahne’de final biletleri şimdiden tükenmiş durumda. Bahçeşehir SuperMassive ve 1907 Fenerbahçe Espor arasındaki final mücadelesi, 13 Nisan Cumartesi günü saat 13:00’da başlarken, bu önemli organizasyon Twitch, Youtube ve Facebook üzerinden canlı olarak takip edilebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oynanışa Grafikten Daha Çok Önem Verenlerin Bayılacağı 10 Pixel Art Oyun!

AnkaPark (Wonderland Eurasia) İncelemesi