in ,

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 2019 Takımları Belli Oldu!

League of Legends Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 2019 takımları belli oldu! 2019 yılı ile birlikte şimdiki “düşme-kalma” usulü lig sisteminden vazgeçerek NA LCS’in geçen sene geçtiği, EU LCS’in ise 2019 senesinde geçeceği “Franchise” usulü lig sistemine geçen Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi; başvurusu sonuçlanan 10 takımı sitelerinde duyurdu.

Artık ligden düşme, lige yükselme ve “Yükselme Ligi” tarih oldu. Yeni sisteme başvuran takımların gelecek planları, marka planlamaları ve iş stratejileri VFŞL ekibi tarafından incelendi ve başvuran takımlar arasından en uygunları ile sözleşmeler imzalandı. Sezon boyunca şartları karşılayabilecek takımlar 3 yıl boyunca ligde olacaklar. Ve bundan böyle bütün takımlar maçlarını Riot Espor Arena‘da oynayacak. İşte 2019 yılında birçok köklü değişiklik göreceğimiz Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’ne kabul edilen 10 takım:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Doom Eternal Xbox Game Pass Sistemine Geliyor!

1- Beşiktaş

2- Team Aurora

3- Bahçeşehir SuperMassive

4- Galakticos

5- Galatasaray Esports

6- Bursaspor Esports

7- Dark Passage

8- Royal Youth

9- 1907 Fenerbahçe Esports

10- HWA Gaming

2019 sezonu ile birlikte Yükselme Ligi tarih olurken Akademi Ligi bizleri bekliyor olacak. Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’ndeki 10 takımın aynı zamanda bir akademi takımı bulunacak. Bu takımlar arasında oyuncu değişikliği yapılabilecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Gözümüz Aydın! Türkiye E-Spor Federasyonu Kuruldu!

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’nin en güncel haberleri için bizleri takip etmeye devam edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri’nde Başvuru İçin Son 1 Hafta

Lords Mobile Oyun Müziklerine Klaus Badelt İmzası