in ,

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi 6 Haziran’da başlıyor

Türkiye’nin ilk ve en büyük profesyonel espor ligi olan Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde Yaz Mevsimi, 6 Haziran’da başlayacak. Sezon boyunca 1907 Fenerbahçe Espor, fastPay Wildcats, Team Aurora, Papara SuperMassive, GALAKTICOS, Dark Passage, Beşiktaş, 5 Ronin, Royal Youth ve Galatasaray Espor, Türkiye’nin en iyisi olmak için mücadele edecek.

 

Sezonun tamamı çevrimiçi oynanacak

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  League of Legends MSI 2019'da Temsilcimiz Kimlerle Ne Zaman Maç Yapacak?

Riot Games, 2020 Yaz Mevsimi süresince lig aşaması, çeyrek final ve yarı final karşılaşmalarının tamamının çevrim içi oynanmasını planlıyor. Riot Games bu kararı alırken oyuncuların ve ekiplerin sağlığını korumaya ek olarak, takımların seyahat yasaklarıyla birlikte oyuncularını sahnenin bulunduğu İstanbul’a getirmekte karşılaşabilecekleri çeşitli zorlukları da göz önünde bulundurdu. Aynı zamanda şirket, Türkiye Büyük Finali ile ilgili bilgilendirmelerin ise ilerleyen dönemde ayrıca paylaşılacağını belirtti.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  VFŞL Ne Zaman Başlıyor?

 

VFŞL Yaz Mevsimi, 2020 Kış Mevsimi Finali’nin rövanş maçıyla başlayacak, 1907 Fenerbahçe Espor ve fastPay Wildcats 6 Haziran günü 14.00’da Vadi’de karşı karşıya gelecek. Maçların tamamı NimoTV, Youtube ve Twitch kanallarına ek olarak http://watch.tr.lolesports.com/ adresinden canlı izlenebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

trackmania röportaj

Trackmania Nations Remake İncelemesi

The Last of Us Part 2’nin Yeni Oynanış Videosu Yayımlandı!