in , ,

Warcraft 3’ün Remastered Versiyonu Warcraft 3 Reforged Duyuruldu!

RTS türünde kendisinden söz ettirmeyi başaran Warcraft sersinin 3. oyunu Reign of Chaos, 16 yılın ardından remastered hali Warcraft 3: Reforged olarak karşımıza çıkıyor.

Blizzard tarafından düzenlenen Blizzcon 2018 etkinliğinde, çıkacak özel Blizzard oyunları hakkında yeni bilgiler almaya devam ediyoruz. Çoğu oyuncu Blizzard’dan Warcraft 4 beklerken, Blizzard 16 yılın ardından Warcraft 3 Reign of Chaos; geliştirilmiş grafikler, yeniden düzenlenen oyun yapısı, yeniden tasarlanmış karakterler, animasyonlar, haritalar, hikaye modları, arayüz ve en önemlisi 4K çözünürlük destekli remastered versiyonu Warcraft 3 Reforged ile geri dönüyor. RTS oyun türünde çok büyük bir yere sahip olan Warcraft 3 Reign of Chaos, 92 Metascore ve 9.1 kullanıcı skoruna sahip. Oyun aynı zamanda, 11 Milyonluk büyük bir oyuncu kitlesine sahip. Bu kitleyi remastered versiyonu ile daha da arttırmayı amaçlayan Blizzard, bakalım istediğini başarabilecek mi?

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dota 2 Güncellemeleri Değişiyor!

Warcraft 3 Reforged, 2019 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun ön sipariş fiyatı standart sürümü için 29.99 Dolar, Spoils of War sürümü içinse 39.99 Dolar. Buraya tıklayarak resmi siteye gidip oyun hakkında daha fazla bilgiye ve ön sipariş verme kısmına ulaşabilirsiniz. İşte 16 yılın ardından tekrar karşımıza çıkan, yeni adıyla Warcraft 3 Reforged için yayınlanan sinematik ve oynanış fragmanları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diablo’nun Yeni Oyunu Diablo Immortal Yoğun Tepki İle Karşı Karşıya!

League of Legends’ta Dünya’nın En İyisi Belli Oldu!