in ,

Warcraft III: Reforged Çıktı!

Warcraft’ın destanında hayati önem taşıyan ve bir dönemi kapsayan 60’tan fazla görev içeren tek kişilik hikaye modu yayınlandı.

 https://oagtr.com/anasayfa/warcraft-ii-reforged-cikti/

Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve gerçek zamanlı strateji oyununun baştan aşağıya yenilenmiş ve Battle.net uyumluluğu beraberinde geliyor.

Azeroth tarihinin unutulmaz anlarından olan, Reforged destanını yeniden ele alıyor. Warcraft® III: Reforged ile Reign of Chaos® ve ödüllü eklenti paketi The Frozen Throne®’u içeren Warcraft III: Reforged, Warcraft destanının hayati önem taşıyan bir dönemini yeniden ele alıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Avrupa Espor Federasyonu'nda Alper Afşin Özdemir Rüzgarı!

7 öyküden oluşan zengin bir tek kişilik oyuncu modu, tepeden tırnağa yenilenmiş grafikler ve sesler, oyuncuları bekliyor.

Warcraft III’ün öyküsü Reforged’da epik bir şekilde yeniden ele alınmakta. Altmıştan fazla görev içeren oyun, heybetli Orklar, asil İnsanlar, kadim Gece Elfleri ve sinsi Ölmeyenler’in gözünden oynanabiliyor. Oyuncular Azeroth’un tarihindeki önemli anları birinci elden deneyimleyip Burning Legion’un istilasından, Lich King’in yükselişine kadar olanlara şahit olurken aynı zamanda Thrall, Jaina Proudmoore, Sylvanas Windrunner, Illidan Stormrage gibi pek çok efsanevi Warcraft karakterinin köken hikâyelerini öğrenebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://oagtr.com/anasayfa/cehennem-silahi-…e-geri-donebilir/

Cehennem Silahı Serisi Beyaz Perdeye Geri Dönebilir!

Değeri Bilinmeyen 10 Oyun!