in ,

Warcraft III: Reforged Çıkış Tarihi Açıklandı

Blizzard Entertainment’ın dünyaca ünlü strateji oyununun tepeden tırnağa yenilenmiş sürümü 28 Ocak’ta oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor!

https://oagtr.com/anasayfa/warcraft-iii-ref…tarihi-aciklandi/ ‎

Warcraft III: Reign of Chaos ödüllü eklenti paketi olan Warcraft III: The Frozen Throne’u içeren Warcraft III: Reforged’de 60’dan fazla görev bulunuyor.

Genel olarak  7 adet tek kişilik macera ile gelen oyun ses ve grafiksel olarak değişikliğe gitti. Blizzard’ın çevrimiçi oyun sistemi Battle.net üzerinden bir eşleştirme sistemine de sahip.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  TERA Online Başlangıcına Geri Dönüyor!

 

Warcraft III: Reforged Özellikleri

  • Baştan Aşağı Elden Geçirilmiş Görseller: tepeden tırnağa elden geçirilen karakterleri, yapıları, ortamları, animasyonları ve görsel efektleriyle geliyor.
  • Sürümler Arası Çok Oyuncu Desteği: Oyuncular orijinal oyun ya da Reforged sürümü fark etmeksizin Warcraft III oynayan herkesle kozlarını paylaşabilecek.
  • Orijinal Seslendirme: Reforged orijinal oyunun seslendirmelerini olduğu gibi muhafaza ederek benzersiz Warcraft III deneyimini koruyor.
  • Yeniden Tasarlanmış World Editor: Reforged kendi içeriklerini ve haritalarını geliştirmeyi seven topluluk üyelerinin yüzünü güldürecek yepyeni bir World Editor’la geliyor. Yüzlerce yeni tetikleyici, LUA desteği, modelleri içeri aktarmak için yeni araçlar ve halen planlanmakta olan bir dizi geliştirmeyle kendi oyununuzu tasarlamak hiç bu kadar keyifli olmamıştı!
  • Battle.net Entegrasyonu: Oyuncular Battle.net’in sunduğu, yazılı ve sesli sohbet, klanlar, sorunsuz kurulum ve yamalama gibi tüm özelliklerden faydalanarak Warcraft III deneyimlerini perçinleyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://oagtr.com/anasayfa/adata-xpg-hunter…aya-hazirlaniyor/

ADATA, XPG Hunter DDR4 Belleklerini Piyasaya Sunmaya Hazırlanıyor

Samsung Galaxy S10 Lite’ın Özellikleri Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy S10 Lite’ın Özellikleri Ortaya Çıktı!