in , ,

Warcraft III: Reforged Koşulsuz İade Edilebilecek!

Ünlü video oyun geliştirici şirketi Blizzard tarafından geliştirilen gerçek zamanlı strateji oyunu serisi Warcraft serisinin üçüncü oyunu Warcraft III, 17 yıl sonra Reforged adıyla yenilendi ve piyasaya çıkışını yaptı. Oyunun son zamanlarda bizim de haberini yaptığımız kritik derecede düşük kullanıcı puanı sonrası Blizzard, oyunun koşulsuz olarak iade edilebileceğini açıkladı. Detaylar haberimizde.

Blizzard, 2003 yılında çıkardığı Warcraft III’ü 17 yıl sonra yenileme kararı aldı ve yeni teknolojilerle donattı. Oyundan çoğu oyuncu ümitliydi ancak oyunun Metacritic üzerindeki kullanıcı skoru oldukça düşük seviyeye geldi. Basın puanı her ne kadar 100 üzerinden 60 küsür olsa da kullanıcı skoru 10 üzerinden 0.5‘leri gören oyun, büyük tepki topladı. Oyuncular optimizasyon, bug sorunları ve orijinal oyunun hissinin bozulması gibi sorunların yanında, vaat edilenlerin yerine getirilmemesi ve oyun modlarının Blizzard malı olarak açıklanması sonrası Blizzard’ın sadece parayı düşünen bir şirket olduğunu düşünen bile oldu. Bu kritik skor ve tepkiler sonrası Blizzard, oyuncular için bir açıklama yaptı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Türkiye'de Wikipedia.org'a Erişim Engellendi!

Oyunun geliştirici ve yayıncısı olan Blizzard, herhangi bir sorgu sual durumu olmadan oyunu alan oyuncuların kolayca iade edebileceğini açıkladı. Normalde oyunu talep üzerine iade edebilmek mümkündü ancak her talep kabul edilemiyordu veya kullanıcılar bununla uğraşmak istemiyordu. Blizzard, oyunun geri iade edilebilirliği konusunda normalde belli koşullarının olduğunu ancak beklediğini alamayan oyuncuların ger iade edebilme seçeneğinin olacağını belirtti.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Overwatch'a Deathmatch Modu Geliyor!

Siz Warcraft III: Reforged hakkında ne düşünütorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bekliyoruz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Metro Exodus Steam’e Geri Dönüyor!

Corona Virüsü Yeni Konsolların Çıkış Tarihini Erteletebilir!