in , ,

Warcraft III: Reforged’un Kullanıcı Puanı Kritik Düzeyde!

Ünlü video oyun geliştirici şirketi Blizzard tarafından geliştirilen gerçek zamanlı strateji oyunu serisi Warcraft serisinin üçüncü oyunu Warcraft III, 17 yıl sonra Reforged adıyla yenilendi ve piyasaya çıkışını yaptı. Oyunun inceleme puanları kabul edilebilir olsa da kullanıcı puanı oldukça kritik düzeyde. Detaylar haberimizde.

Blizzard, 2003 yılında çıkardığı Warcraft III’ü 17 yıl sonra yenileme kararı aldı ve yeni teknolojilerle donattı. Warcraft III: Reforged olarak adlandırılan gerçek zamanlı strateji oyunu Battle.net ile uyumlu hale geldi ve kolayca erişilebilir bir halde. Oyun, Azeroth tarihinin önemli destanı Reforged destanını yeniden ele alıyor. Warcraft III: Reign of Chaos  ve ödüllü eklenti paketi The Frozen Throne‘u da içeren Warcraft III: Reforged, 60’tan fazla görev içeriyor. Burning Legion’un istilası, Lich King’in yükselişi gibi önemli olayları da ele alıyor. Oyun 40+ saat bir oynanış sunmakta ve toplam 4 saatlik ara sahneye sahip. 20 farklı efsanevi karakter ile oynayabildiğimiz Warcraft III: Reforged, 7 farklı öyküden oluşan bir tek oyunculu moduna sahip. Grafikler ve dokular yenilenerek çok daha modern bir oynanış sunmayı hedefliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Need for Speed: Heat'ten 2 Saatlik Oynanış Videosu Ve Yeni Bilgiler Geldi!

KULLANICI PUANI KRİTİK DÜZEYDE!

Oyundan çoğu kullanıcı ümitliydi ancak Metascore tarafında 63 puan alarak ortalama bir puan alsa da kullanıcı puanı kısmında oyunun oldukça kritik bir düzeyde olduğunu görüyoruz. Oyun kullanıcı puanı olarak 10 üzerinden 16213 kişi tarafından yapılan oylama da 0.5 puan alarak Metacritic’te son zamanlarda en düşük kullanıcı puanına sahip oyun oluyor. Çoğu oyuncu bug ve optimizasyon sorunlarının çokça yer aldığını, Söz verilen yeniliklerin ve düzenlemelerin yapılmadığı konusunda da oldukça fazla şikayet var. Blizzcon 2018’de ki tanıtımda söylenenlerin yapılmadığını, yeni sinematiklerin, neredeyse yeni bir oyun sözü verildiği ancak bu sözlerin tutulmadığından şikayet ediliyor.  Bazı oyuncular bu oyunun sadece Warcraft III HD mod gibi olduğunu söylüyor. Oyuncular hayatlarında oynadıkları en kötü Remake olduğunu belirtiyor. Eski Blizzard’ın yok olduğunu ve modların Blizzard malı olarak açıklanması sebebiyle artık sadece parayı düşündüklerini, oyuncularla ilgilenmediklerini düşünüyorlar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi'nin Startını Meclis Başkanı Binali Yıldırım Verdi

Siz Warcraft III:Reforged hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu kadar düşük puan hak ediyor muydu yoksa oyuncular haklı mı? Bakalım Blizzard, bunun hakkında bir açıklama yapacak mı yoksa sessiz mi kalacak? Değerli görüşlerinizi yorumlar bölümünde bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

METU GEEX II Tamamlandı.

Seçimlerinizle Oynanışı Şekillenen En İyi 10 Oyun!