in , ,

Warcraft: Orcs & Humans ve Warcraft II Battle.net Edition Şimdi GOG.com’da!

World Of Warcraft

Azeroth’un gözüpek kahramanları, duyduk duymadık demeyin!

Gerçek zamanlı strateji klasiği Warcraft: Orcs & Humans ve Warcraft II Battle.net Edition, Good old Games (GOG) üzerinden yayınlandı! Blizzard’ın platformlarla gerçekleştidiği iş birliğinin orijinal Diablo’dan sonraki yeni meyvesi olan bu oyunlar, Warcraft: Orcs & Humans ve Warcraft II Battle.net Edition’ın yanı sıra Tides of Darkness ve Beyond the Dark Portal genişleme paketlerini de içeriyor. Bugünden itibaren oyunseverler, efsaneyi başlatan bu klasikleri ilk kez GOG’a özel, dijital ve DRM-free olarak oynayabilecekler.

Warcraft: Orcs & Humans, sizleri Azeroth için yapılan orijinal savaşın geçtiği günlere götürecek. Bu savaşta insanların ya da orkların saflarında yer alacak, düşmanlarınızı alt etmek için var gücünüzle mücadele edeceksiniz. Warcraft II ve genişleme paketi ise bu amansız savaşı sadece denizlere taşımakla kalmayacak aynı zamanda hem Alliance hem de Horde olarak bilinen kuvvetlerin temelini oluşturan elfler, troller, cüceler gibi farklı ırklarla tanışmanızı sağlayacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  DOTA 2 Karakterlerinin Warcraft 3'teki İsimlerini Ne Kadar Biliyorsun?

Warcraft: Orcs & Humans’ın GOG sürümü, günümüz işletim sistemleriyle uyumlu çalışmak üzere optimize edildi. Benzer şekilde, Warcraft II’yi GOG üzerinden satın alanlar oyunun iki farklı versiyonuna sahip olacak. Bu versiyonlardan biri yüksek çözünürlüğü destekliyor ve LAN bağlantıları aracılığıyla çok oyunculu oynanışa olanak tanıyor. Warcraft II’nin klasik versiyonu ise orijinal SVGA grafiklere sahip ve Battle.net’in klasik sürümü üzerinden matchmaking olanağı sunuyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  THE DIVISION 2'DEN OYNANIŞ VİDEOSU GELDİ!

O halde hep birlikte efsanenin başlangıcına gitmeye hazır mıyız? Warcraft: Orcs & Humans’ın Windows ve Mac sürümleri ile Warcraft II Battle.net Edition’ın Windows sürümü şimdi GOG.com’da! Oyunları ayrı ayrı olduğu gibi bundle olarak birlikte de alabileceğinizi hatırlatalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doritos – Mountain Dew’dan “Dew” Oyun Kodu Kampanyası!

Karşıyaka Oyun ve Espor Festivali’nin Detayları Netleşti!