in ,

Warframe Yeni Genişleme Paketi Kasım Ayında Çıkıyor

Warframe‘in yeni gelecek olan genişleme paketi, oyuncuları bir sonraki ay da Venüs üzerinden bir açık dünyaya götürüyor. Digital Extreme, The Fortuna adı altında çıkacak olan genişleme paketinde bir önceki sene gelen Plains of Eidolon’dan en azından 4 kat daha büyük olduğunu açıklayarak oyuna yeni bir soluk getireceklerini belirttiler. Her zamanki gibi açık dünya üzerinde görevler ve “Bountie’ler” ile kendilerini corpus ile olan savaşın arasında bulacaklar. Tabii ki bu durumda oyuncuları en çok heyecanlandıran durum arazide ilerlerken yeni erişebileceğimiz hoverboard‘lar (halk arasında uçan kaykay) oluyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Steam'de Oynaması Ücretsiz Olan En İyi 10 Oyun

Venüs ile birlikte bir çok yeni yaratığa merhaba diyen oyuncular özellikle kendi petini inşa edebilme ve Venüs’de avlanma gibi birçok basit ama göz doyuran etkinlikleri dört gözle bekliyor gibiler.

Ne yazık ki konsol kullanıcıları bilgisayar kullanıcılarına göre biraz daha beklemek zorunda kalacaklar. Ne kadar olduğu ile ilgili tam bir tarih belirtilmese de bu konuda bildiğimiz tek şey PC sürümünün yayınlanmasından hemen sonra olacağı, ama belirttiğimiz gibi tam bir süre henüz verilmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Thronebreaker: The Witcher Tales İçin Yeni Bir Video!

The Walking Dead Eski Telltale İle Bitecek