in , ,

Warner Bros’un Gotham Knights İsimli Yeni Oyunu Duyuruldu!

Gotham Şövalye’leri Geliyor!

Düzenlenen DC FanDome etkinliğinde, Batman Arkham Origins oyunuyla seriye dahil olan geliştirici ve dağıtımcı Warner Bros‘un Gotham Knights isimli yeni oyunu duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Özellikle Batman Arkham Origins oyunundaki başarısıyla oyun sektöründe de adını duyurmaya başlayan Warner Bros’un, Gotham City’de Batman ailesinden karakterler ile oynayacağımız yeni oyunu Gotham Knights duyuruldu.

Oyun için açıklanan bilgilere göre bu oyunda Batman olmayacak. Batman öldü ve Gotham City’i korumak ve suçlularla savaşmak Batman’in ekibinde yer alan 4 karakter Batgirl, Red Hood, Robin ve Nightwing‘in görevi haline geldi. Yeni Dark Knight olarak Gotham City‘i korumalısınız.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Birçok Eski Valve Oyununa Güncelleme Geldi!

Batman, her ne kadar öldü denilse de oyuncular, Batman’in ölümünün sahte olduğunu ve oyun içerisinde Batman’i oynamasak bile görebileceğimizi söylüyorlar. Warner Bros’un, Comicbook‘a yaptığı açıklamaya göre bu oyun Arkham serisiyle bağlantılı değil ve herhangi bir devam oyunu niteliği taşımıyor. Bu oyun tamamen orijinal bir hikaye olarak karşımıza çıkıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yeni Batman Oyunu Sızdırıldı

Oyun, tek oyunculu ve iki kişilik co-op olarak oynanabilecek. Gotham Knights, 2021 yılında PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStaton 4, Xbox One ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek. İşte Gotham Knights’ın fragmanı:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Suicide Squad: Kill the Justice League Oyunu Duyuruldu!

NBA 2K21’in Demo Sürümü Yayınlandı!