in , ,

WhatsApp’a Yeni Bir Özellik: Ardışık Sesli Mesaj

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, günümüzde hala çoğumuzun telefonundan, bilgisayarından kısacası cihazlarından eksik olmayan bir uygulama. WhatsApp sesli mesajla ilgili yeni bir özelliği uygulamaya koymaya hazırlanıyor. Ardışık sesli mesaj özelliği WhatsApp’ın yeni özelliği olacak.

Şu anlık test aşamasında olan yeni ardışık sesli mesaj özelliği, kullanıcıların sesli mesajları dinlerken çoklu mesajlarda teker teker oynat butonuna tıklama sorununu ortadan kaldıracak. Ardışık sesli mesaj özelliğine göre, çoklu atılan sesli mesajlarda ilk sesli mesaj açıldığından itibaren diğerleri onun ardından herhangi bir duraksama olmadan kullanıcıya iletilecek. Ayrıca tüm mesajlar dinlenilip bittiğinde, özel bir uyarı sesi ile kullanıcı bilgilendirilmiş olacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  İndirimdeyken Göz Atmanız Gereken 10 Oyun

Henüz test aşamasında olan bu özellik şu an WhatsApp Beta üzerinden kullanılabilir. Ardışık sesli mesaj özelliğini kullanmak istiyorsunuz WhatsApp Beta’dan deneyebilirsiniz. Küçük ama önemli bir özellik gibi gözüküyor. Özellikle sürekli sesli mesaj gönderen bir arkadaş grubundaysanız, bu özellik hayatınızı kurtarabilir.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Rocksteady'nin Bir Sonraki Oyunu Superman mi Olacak?

Siz bu özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de sürekli sesli mesajları açarken butona tıklamaktan rahatsız oluyor muydunuz? Sizce bu özellik eklenmesi gereken bir özellik miydi? Değerli görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Humble Monthly’den Müthiş Aralık Fırsatı!

Chilling Adventures of Sabrina’nın 2.Sezon Fragmanı Yayınlandı